Компанія Ford змінила логотип, але вам важко буде знайти відмінності

0 401

Ford спростив свій знаменитий «синій овал», щоб зробити його простіше та чистіше, заодно збільшивши розмір літер у назві бренду.

Не звертайте уваги на новий задній борт, що відкривається у двох напрямках, на новий екстер’єр та технології, які з’являться на F-150 2024 року. Вони, звичайно, вплинуть на продаж та сприйняття бренду Ford, але все це не таке значне як новий логотип компанії, який дебютував разом з оновленим пікапам на автосалоні в Детройті.

Треба сказати, що Ford одним з останніх звернув увагу на свій логотип, ставши в кінець черги, слідом за Porsche, Volkswagen, Renault, GM, Infiniti та іншими компаніями, що йдуть в ногу з часом.

Старий логотип

Ford логотип

Вас, звичайно, можна пробачити за те, що ви не помітили різниці, тому що в новому логотипі є всі колишні елементи, включаючи світлі літери FORD у темно-синьому овалі.

Новий логотип

Однак, як помітили в Car and Driver, шрифт і сама назва були збільшені завдяки новому дизайну та більшій площі всередині овалу,

Кольори теж змінилися: хромований напис та смуги замінені просто білими. Тим часом синій фон став трохи темнішим, що забезпечує більший контраст.

Ford логотип

Вам може здатися, що зміни не такі вже й великі, але в компанії вирішили бути гранично обережними з історичним шильдиком. Адже «блакитному овалу», вперше представленому у 1927 році, скоро виповниться сто років, і він відомий усьому світу. На його кардинальну зміну міг би зважитися лише дуже ексцентричний бізнесмен, на зразок очільника Tesla, одержимого літерою «X».

Раніше портал Автосота повідомляв, що Компанія Porsche презентувала оновлений логотип

та Infiniti оновлює логотип: вчетверте з 1989 року

а також Компанія Opel презентувала новий логотип


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь