Infiniti оновлює логотип: вчетверте з 1989 року

0 90

Японська преміальна марка представить оновлений дилерський сервіс, індивідуальне звукове оформлення і навіть фірмовий аромат, щоб “заново винайти себе”.

Infiniti, преміальна дочірня компанія Nissan, оголосила про оновлення бренду, яке відкриє “нову еру”, і включатиме повну перебудову дилерської мережі. Але найбільш помітною зміною є перероблений корпоративний логотип. Це четвертий редизайн з моменту заснування компанії у 1989 році.

Емблема Infiniti спочатку була задумана як символ “нескінченного шляху до горизонту”, і представляє бренд і власників його машин, як тих, хто “кидає виклик загальноприйнятим нормам”.

Хоча сьогодні автовиробник дещо збився зі шляху, під час запуску він справді був першопрохідником. Принаймні з погляду дизайну. Оновлений логотип, як і раніше, символізує “нескінченну дорогу і лінію горизонту”, а ось відстань між літерами була змінена для надання йому більш чіткого та престижного вигляду.

Infiniti логотип

Нові дилерські центри

Нашою метою було злегка доопрацювати логотип, на підтримку нового яскравого розділу, який чекає на нас попереду” – сказав Альфонсо Альбайс, віце-президент з глобального дизайну. “Роблячи акцент на тому місці, де нескінченна дорога перетинається з горизонтом, ми демонструємо наше незмінне бажання дивитися в майбутнє“.

Треба сказати, що загалом новий логотип і напис Infiniti дуже схожі на перший дизайн, який з’явився в 1989-му. Однак, крім емблеми, бренд вирішив оновити свої дилерські центри по всьому світу. Нова “роздрібна архітектура” надасть шоу-румам “чистого вигляду та наповненого світлом інтер’єру”. Тут Infiniti спирається на японську спадщину і використовує концепцію “Ма” – філософію простору між речами.

На відміну від модного сьогодні мінімалізму, цей дизайнерський прийом “використовує порожній простір, як доповнення до предметів” (за потреби ви можете прочитати цей текст ще раз). Кажуть, це створює баланс між усіма елементами у межах загального простору. На лінії даху автосалонів буде великий карниз, що перешкоджає попаданню прямих сонячних променів і цілеспрямовано створює тіні.

Фірмові аромати

Компанія довго працювала над новим фірмовим ароматом, також натхненним Японією, який використовуватиметься на всіх заходах бренду та в шоу-румах дилерів. “Підбадьодивий і заспокійливий” одночасно, він міститиме запахи дерева хіноки (японський кипарис), суги (японський кедр) та юзу (японські цитрусові). Придуманий парфумером з Японії аромат створить атмосферу розкоші та підніме настрій відвідувачам.

Крім того, Infiniti створить звук, який використовуватиметься в автомобілях та на заходах бренду. Це логічно, тому що в міру занурення в електричну еру звук стає все більш важливою частиною фірмового стилю. Наприклад, BMW нещодавно звернулася до знаменитого голлівудського композитора Ханса Циммера з проханням створити “особливий звуковий супровід” для розкішного седана i7.

Сподіватимемося, що слідом за цими змінами ми побачимо не менш вражаючі автомобілі під маркою Infiniti.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь