Компанія Porsche презентувала оновлений логотип

0 343

Незважаючи на те, що зміни помітні не відразу (новий логотип на першому фото знаходиться ліворуч, старий праворуч), працювали над ними три роки як дизайнери, так і маркетологи. Застосування щита на автомобілях стартує наприкінці цього року.

Протягом своєї славетної історії щит Porsche зазнавав незначних змін у 1954, 1963, 1973, 1994 та 2008 роках.

Як і в попередніх ітераціях, основні елементи, що визначають логотип Porsche, були збережені. Культова назва Porsche, як і раніше, займає своє місце у верхній частині емблеми, оточена величним конем, що скаче в центрі. Чотири квадранти, прикрашені чіткими чорно-червоними смугами та оленячими рогами, залишаються незмінними символами спадщини та ідентичності бренду. Лише при уважному розгляді, коли старий і новий логотипи порівнюються, стає очевидною їхня тонка диференціація.

Porsche логотип

У компанії заявили, що новий логотип актуалізує історичні деталі завдяки об’єднанню з інноваційними елементами дизайну. Основні складові герба залишилися незмінними. Однак на більшій частині щита тепер використовується матовий метал замість фактурної поверхні, червоні елементи отримали комірчану структуру, а елемент з конем, що гарцює, отримав напис Stuttgart.

Porsche логотип

А який лого вам подобається більше? Пишіть у коментарі.

Раніше повідомлялося, що Infiniti оновлює логотип: вчетверте з 1989 року

та Компанія Opel презентувала новий логотип


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь