Компанія Porsche презентувала оновлений логотип

0 345

Незважаючи на те, що зміни помітні не відразу (новий логотип на першому фото знаходиться ліворуч, старий праворуч), працювали над ними три роки як дизайнери, так і маркетологи. Застосування щита на автомобілях стартує наприкінці цього року.

Протягом своєї славетної історії щит Porsche зазнавав незначних змін у 1954, 1963, 1973, 1994 та 2008 роках.

Як і в попередніх ітераціях, основні елементи, що визначають логотип Porsche, були збережені. Культова назва Porsche, як і раніше, займає своє місце у верхній частині емблеми, оточена величним конем, що скаче в центрі. Чотири квадранти, прикрашені чіткими чорно-червоними смугами та оленячими рогами, залишаються незмінними символами спадщини та ідентичності бренду. Лише при уважному розгляді, коли старий і новий логотипи порівнюються, стає очевидною їхня тонка диференціація.

Porsche логотип

У компанії заявили, що новий логотип актуалізує історичні деталі завдяки об’єднанню з інноваційними елементами дизайну. Основні складові герба залишилися незмінними. Однак на більшій частині щита тепер використовується матовий метал замість фактурної поверхні, червоні елементи отримали комірчану структуру, а елемент з конем, що гарцює, отримав напис Stuttgart.

Porsche логотип

А який лого вам подобається більше? Пишіть у коментарі.

Раніше повідомлялося, що Infiniti оновлює логотип: вчетверте з 1989 року

та Компанія Opel презентувала новий логотип


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь