Компанія Opel презентувала новий логотип

0 571

Відомий автомобільний бренд Opel нещодавно представив нову інтерпретацію своєї емблеми, яка буде прикрашати серійні автомобілі вже у 2024 році.

Емблема, відома як Opel Blitz, і надалі залишатиметься центральним елементом дизайну Opel Compass, ключовим естетичним елементом сучасних автомобілів бренду з Рюссельсхайму.

Вибір блискавки в якості символу має велике значення, оскільки вона тісно асоціюється з електрикою і чудово представляє прихильність Opel до ери електричної мобільності.

Флоріан Хюттль, генеральний директор Opel, підкреслив актуальність емблеми, заявивши:

“Сьогодні наша блискавка актуальна як ніколи раніше. Вона не тільки символізує нашу відданість демократизації інновацій та мобільності, а й демонструє наші амбіції стати провідним повністю електричним брендом в Європі до 2028 року. З 15 електрифікованими моделями в нашій лінійці в цьому році Opel з гордістю підтверджує свій статус електрифікованого і зарядженого бренду”.

Opel лого

Віце-президент Opel з дизайну Марк Адамс підкреслив прогресивну і сучасну естетику оновленої емблеми, заявивши: “Загострена і впевнена “блискавка” перетинає опорне кільце, надаючи нашій емблемі перспективний і сучасний вигляд. Розташований в центрі композиції “Opel Compass”, логотип втілює наш ключовий принцип графічного дизайну для нових моделей”.

Opel планує поступово впроваджувати новий логотип “Opel Blitz” у своєму продуктовому портфоліо в найближчі роки, а перший серійний автомобіль з оновленим дизайном планується випустити в 2024 році.

Флоріан Хюттль підтвердив плани бренду, заявивши:

“Цього року новий логотип бренду дебютує на виставці IAA Mobility, що забезпечить його впізнаваність і вплив”.

Оновлена емблема Opel означає прихильність бренду до інновацій та електричної мобільності, відображаючи його прагнення стати лідером європейського ринку в галузі електрифікації. Завдяки сучасному та динамічному зовнішньому вигляду емблема відображає прагнення Opel залишатися в авангарді автомобільного дизайну та технологій.

Оскільки Opel продовжує випускати електрифіковані моделі, новий логотип слугуватиме яскравим символом прогресу та еволюції бренду на шляху до сталого та електрифікованого майбутнього.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь