Chevrolet об’єднується з Disney, щоб розкрити магію електричної варіацій Bolt

0 136

General Motors досить серйозно ставитися до електромобілів і об’єднається з Disney на День закоханих.

У Chevrolet офіційно оголосили про партнерство з Walt Disney World для “демонстрації магії переходу на електрику”. Більш конкретно, автовиробник зверне увагу на свої Bolt EV та Bolt EUV.

Chevrolet Bolt EV продався порівняно добре, але дещо не дотягував до озвучених планів. Відстежувати продажі електромобілів на InsideEVs, ми бачили, що Bolt часто закінчував місяць або квартал біля вершини списку. Однак, автівка безпосередньо конкурувала з Tesla Model 3, завдяки чому продажі виглядали незначними.

General Motors продовжує розширюватися та оголошувати про своє світле майбутнє електромобілів. Він також стає більш агресивним завдяки своїй маркетинговій кампанії з електромобілів. І тут не має значення, скільки електромобілів планує виготовити автовиробник, важливо, скільки бренд насправді може продати.

Hummer EV
Hummer EV

Ми знаємо, що наступним абсолютно новим електромобілем GM буде GMC Hummer EV, який є дорогим та високопродуктивним електричним пікапом. Він буде конкурувати з Tesla Cybertruck та Rivian R1T. Однак, перед виходом на ринок Hummer EV, ми маємо повністю перероблений Bolt EV, а також абсолютно новий Bolt EUV 2022 модельного року.

У відеоролику Chevrolet / Disney, який вийшов сьогодні (відео вище), Chevy зробив це офіційно, Bolt EUV буде відкритий світові в неділю, 14 лютого.

Це магія Діснея, магія електричного приводу і магія кохання всі працюють разом, щоб привернути увагу до майбутнього переходу GM до електричного майбутнього.

Здійснення мрії про повністю електричне майбутнє вимагатиме не лише технологій – це бажання, фантазія та винахідливість будувати краще завтра. Поки Chevrolet робить наступні кроки до майбутнього з нульовими викидами, бренд об’єднується з Walt Disney World®, щоб розкрити повністю електричні Chevrolet Bolt EUV та Bolt EV та показати, як може відбуватися магія, коли уява наелектризована. Приєднуйтесь до Chevrolet у неділю, 14 лютого, щоб спостерігати, як розгортається подорож.

заявили Chevrolet.

Повідомте нас, що ви думаєте про нову кампанію GM. Чи стануть нові Bolt EV, Bolt EUV та GMC Hummer EV головною переломною точкою для старого автовиробника?

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.