General Motors анонсував ряд нових електрокарів, в тому числі від Cadillac, Chevrolet і Hummer

0 453

Автогігант General Motors в рамках Глобальної автомобільної конференції Barclays розкрив нові подробиці своїх майбутніх автомобілів з нульовим рівнем викидів.

GM до 2025 року випустить 30 електромобілів по всьому світу. Більше 20 з них будуть доступні в Північній Америці під різними брендами від Chevrolet до Cadillac. Це зроблено для того, щоб на ринок вийшли електромобілі в різних цінових категоріях: для роботи, пригод, продуктивності та сімейного використання.

Компанія не готова поділитися подробицями, при цьому підтвердила ряд майбутніх релізів в Північній Америці, включаючи Low Roof Entries від Cadillac. GM анонсував появу цієї моделі ще в 2017 році. Можливо, що вже скоро на горизонті з’явиться електричний спортивний автомобіль або купе.

Cadillac також запропонує раніше анонсований Lyriq, а також кілька інших електричних кросоверів. До них приєднаються флагман Celestiq та повнорозмірний позашляховик.

General Motors плани

Переходячи до GMC, бренд професійного рівня запропонує пікап Hummer EV, а також позашляховик Hummer EV. В кінцевому підсумку до них приєднається масовий електричний пікап, який повинен бути бюджетнішим, ніж Hummer EV. Модель коштуватиме від 79 995 до 112 595 доларів.

Говорячи про доступні моделі, Chevrolet запропонує асортимент основних електромобілів. Крім Bolt і Bolt EUV 2022 року, у бренду Bowtie з’явиться електричний повнорозмірний пікап, який буде схожий на GMC. Chevrolet також запропонує кілька електричних кросоверів і систему «Low Roof Entries».

Як і у випадку з Cadillac, модель з низьким дахом, швидше за все, буде електричним купе або спортивним автомобілем. GM дражнив фанатів одним з них ще у 2017 році. Завершують лінійку північноамериканських електромобілів Cruise Origin і два кросовера від Buick.

Cadillac Lyriq
Cadillac Lyriq

Компанія GM не готова назвати конкретні терміни для майбутніх моделей. При цьому підтвердила, що до 2023 року надійде кілька «масових» заявок. Графік розробки 12 автомобілів перенесли на більш пізній термін. Зокрема, Cadillac Lyriq вийде на ринок в першому кварталі 2022 року, що на 9 місяців раніше запланованого терміну.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.