20 січня 2021 року Mercedes-Benz презентує новий електричний кросовер

0 457

Сьогодні Mercedes-Benz дещо привідкрив новий образ інтер’єру майбутньої повністю електричної компактної моделі кросовера / позашляховика EQA. Його презентація запланована на 20 січня 2021 року.

Ця нова модель (сестринська модель для GLA) вже виробляється на заводі в Раштатті, Німеччина, і має стати доступна в європейських дилерських центрах вже навесні 2021. У майбутньому вона буде випускатися також на заводі в Пекіні, Китай (для місцевого ринку).

Mercedes-Benz EQA
Mercedes-Benz EQA

Mercedes-Benz заявив, що спочатку буде представлена ​​одномоторна версія EQA 250 з потужністю 140 кВт. Це перші цифри, які ми отримали.

Пізніше з’являться додаткові, більш потужні версії з вихідною потужністю понад 200 кВт (точне значення не розголошується) та повним приводом (подвійний двигун).

Новий EQA враховує всі позитивні риси своєї побратимської моделі GLA та поєднує їх з високоефективним електроприводом. Потужність 140 кВт EQA 250 демонструє, як бренд із зіркою впроваджує спеціальну електронну мобільність для різноманітних потреб молодих міських цільових груп. Після виходу на ринок послідовно послідуватимуть подальші рівні потужності до понад 200 кВт, а також варіант із повним приводом.

Німецький виробник підкреслив, що стандартна навігаційна система запропонує найшвидші маршрути з урахуванням поточного моделювання дальності та необхідних зупинок зарядки, топографії та погоди.

Чудово, що Mercedes-Benz розробив такі функції не тільки для EQA, але і для всієї сім’ї EQ, що досить швидко розширюється.

Відеопрезентація буде опублікована на веб-сайті EQA об 11:00 ранку (за центральноєвропейським часом).

Отримайте -50 гривень на поліс ОСАГО за промокодом AVTOSOTA
Читайте Avtosota в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.