Нарешті, презентували дві версії Mercedes-Benz GLA

Mercedes-Benz GLA
0 268

Кросовер другого покоління дебютував з двома моторами (включаючи AMG-версію), але пізніше силових установок стане набагато більше

Якщо говорити про зовнішність, то кросовер явно збільшився в розмірах. Зусилля розробників були направлені на те, щоб змусити GLA виглядати нехай невеликим, але все ж повноцінним кросовером, тоді як модель попереднього покоління більше нагадувала високий хетч. Іміджева складова є навіть в конструкції дверей. Тепер вони прикривають пороги і страхують пасажирів від небезпеки забруднити штани. Що стосується інтер’єру, то він майже повністю запозичений у співплатформенного А-класу.

Mercedes-Benz GLA
Mercedes-Benz GLA

Що у новинки з двигунами?

Що стосується двигунів, то на даний момент анонсовано тільки два двигуни. Перший – 1,33-літровий турбомотор. Розвиває він 163 к.с. і 250 Нм крутного моменту і може супроводжуватися опцйною системою повного приводу, яка реалізована за рахунок електромеханічної муфти. Другим став дволітровий турбований агрегат, що розвиває 306 к.с. і 400 Нм. Його будуть встановлювати на GLA від AMG разом з 8-ступінчастим роботом.

Отримайте -50 гривень на поліс ОСАГО за промокодом AVTOSOTA
Читайте Avtosota в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.