Nissan Leaf святкує 10 річницю присутності на ринку

Nissan Leaf
0 130

Nissan святкує свою 10-ту річницю запуску електричного Leaf, тираж якого склав півмільйона одиниць.

Nissan Leaf виробляється в Японії, США та Великобританії і продається на 59 ринках світу. Збільшення ємності акумулятора, ефективність та продуктивність роблять його з типового міського автомобіля трансформованим у транспортний засіб, придатний для більшості життєвих ситуацій.

Більше того, Nissan Leaf – це не просто транспортний засіб. Автомобіль можна використовувати як електричний генератор для забезпечення жителями приватних будинків та службовців підприємств, а також жителів регіонів, які постраждали від стихійних лих.

За оцінками концерну Nissan, власники моделі проїхали загалом 16 мільярдів кілометрів по дорогах по всьому світу, завдяки чому в нашу атмосферу було викинуто на понад 2,5 мільйона тон СО2 менше.

Портал Avtosota вже писав, що серед електроавтівок за поширенням в Україні лідером є саме Nissan – 39% охоплення ринку.

Nissan Leaf
Nissan Leaf

Нагадаємо, що у липні цього року Nissan представив свого наступного електрокара – кросовер Ariya. Це модель, яка відіграє ключову роль у плані трансформації Nissan NEXT, який спрямований на продаж одного мільйона електрифікованих автомобілів щороку до 2023 року, включаючи електричні та електрифіковані автомобілі e-POWER.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.