Нове крісло Rolls-Royce коштує як ціла Skoda Octavia

0 1 002

Британський автовиробник Rolls-Royce презентував новий аксесуар, який розробили фахівці Bespoke Collective у штаб-квартирі бренду в Гудвуді.

Це «крісло переслідування», яке орієнтоване на їх багатих клієнтів, яке вже продається індивідуально або в парі на офіційному сайті компанії і у дилерів по всьому світу за ціною від 8 778 доларів або від 249 тисяч гривень за поточним обмінним курсом.

Сидіння зроблені згідно з точними і строгими стандартами Rolls-Royce для сучасного світу. Зараз клієнти бренду можуть насолоджуватися комфортом сидінь.

– повідомив дизайнер Rolls-Royce Bespoke Метью Дантон.

Rolls-Royce крісло

Крісла виконані з вуглецевого волокна та полірованого алюмінію, щоб забезпечити оптимальне співвідношення міцності та ваги. Аксесуар отримав повністю регульоване по висоті шкіряне сидіння з тисненням Spirit of Ecstasy. Алюмінієва втулка, яка розширюється на кінці стержня і висувною шип забезпечують надійне захоплення на твердих і м’яких поверхнях.

Автолюбителі можуть вибирати крісла в різних відтінках. Коли крісла не використовуються, то їх можна прибрати назад в шкіряний чохол. За словами автовиробника, аксесуар можна ненав’язливо розмістити в будь-якому автомобілі Rolls-Royce. Також можна ідеально вписати в Cullinan, якщо він обладнаний модулем відпочинку. Унікальною особливістю сидіння є тонкий алюмінієвий ліхтарик з подвійним R Badge of Honor, захований в петлі.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь