Розкішний Rolls-Roys Cullinan підкорює арабську пустелю

Rolls-Royce Cullinan
0 702

Нещодавно на одному з каналів відеохостингу YouTube з’явився цікавий ролик, в кадрах якого розкішний люксовий позашляховик Rolls-Royce Cullinan підкорює арабську пустелю. Поїздка по пісках вийшла досить видовищною і вражаючою.

Британський автомобільний бренд Rolls-Royce в прес-релізі показав приголомшливі можливості стильного, потужного і дуже дорогого позашляховика Cullinan. У відео авто, яке перебуває в руках приватного власника, ефектно підкорює пустелю в околицях Дубая.

Rolls-Royce Cullinan
Rolls-Royce Cullinan

Безсумнівно, розкішний Cullinan навряд чи розроблявся з урахуванням їзди по пісках, дюнах і барханах і тим цікавіше бачити, як він виходить з «зони комфорту».

Цікаво, що шини у 563-сильного Rolls-Royce Cullinan з V12 під капотом, який подорожує по арабській пустелі, схоже, стандартні, передбачені для їзди по дорозі, але ніяк не по піску.

Rolls-Royce Cullinan

Чому володілець не перевзув своє розкішне авто, звичайно, залишилося невідомим, але з огляду на те, що він зміг дозволити настільки недешеву покупку, то вже на спеціальну гуму точно міг би витратитися, хоча з якоїсь причини і не зробив цього.

Rolls-Royce Cullinan

Цікаво, чи багато знайдеться власників авто вартістю майже в півмільйона доларів, повторити пригоди по пустелі?

Цілком ймовірно, на такий «подвиг» мало хто зважиться.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь