Розкішний Rolls-Roys Cullinan підкорює арабську пустелю

Rolls-Royce Cullinan
0 671

Нещодавно на одному з каналів відеохостингу YouTube з’явився цікавий ролик, в кадрах якого розкішний люксовий позашляховик Rolls-Royce Cullinan підкорює арабську пустелю. Поїздка по пісках вийшла досить видовищною і вражаючою.

Британський автомобільний бренд Rolls-Royce в прес-релізі показав приголомшливі можливості стильного, потужного і дуже дорогого позашляховика Cullinan. У відео авто, яке перебуває в руках приватного власника, ефектно підкорює пустелю в околицях Дубая.

Rolls-Royce Cullinan
Rolls-Royce Cullinan

Безсумнівно, розкішний Cullinan навряд чи розроблявся з урахуванням їзди по пісках, дюнах і барханах і тим цікавіше бачити, як він виходить з «зони комфорту».

Цікаво, що шини у 563-сильного Rolls-Royce Cullinan з V12 під капотом, який подорожує по арабській пустелі, схоже, стандартні, передбачені для їзди по дорозі, але ніяк не по піску.

Rolls-Royce Cullinan

Чому володілець не перевзув своє розкішне авто, звичайно, залишилося невідомим, але з огляду на те, що він зміг дозволити настільки недешеву покупку, то вже на спеціальну гуму точно міг би витратитися, хоча з якоїсь причини і не зробив цього.

Rolls-Royce Cullinan

Цікаво, чи багато знайдеться власників авто вартістю майже в півмільйона доларів, повторити пригоди по пустелі?

Цілком ймовірно, на такий «подвиг» мало хто зважиться.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.