Названо ТОП-10 найбільш безпечних китайських автомобілів

C-NCAP
0 452

Фахівці центру CANARC, за методикою C-NCAP, протестували китайські автомобілі та склали ТОП-10 найбільш безпечних.  Безсумнівним лідером цього рейтингу виявився кросовер Lynk & Co 02.
В Європі, та в цілому і у самому Китаї, до краш-тестів, які проводяться відомим центром CANARC, відносяться все-ж-таки з деякою часткою скептицизму, відзначаючи, що підсумкові бали виглядають дуже високими і це не може не викликати деяких сумнівів в їх точності. Ймовірно, розуміють це і організатори тестів, а тому з початку 2022 року вводять в дію зміни, щодо оцінки безпеки автомобілів, спробувавши максимально наблизити методику C-NCAP з чинним в європейських країнах протоколом Euro NCAP.

Opel Corsa-Euro NCAP

Тобто, замість удару об бар’єр, що деформується з 40-відсотковим перекриттям, останній стане 50-відсотковим. В оновлену методику додадуть ряд нових видів тестування і оцінки, а це вплине і на підсумкову систему підрахунку загального балу.

На сьогоднішній день найбільш вдалою і найбільш «правдоподібною» вважають C-NCAP від ​​2018 року.

Саме цю методику використовували для тестування китайських автомобілів, щоб скласти ТОП-10 найбільш безпечних моделей. Як написано вище, перший рядок з результатом рівно в 95% займає кросовер Lynk & Co 02. Далі слід Volkswagen Tharu 330TSI (94,6%), а замикає трійку лідерів з показником 94,5% BMW X3 xDrive25iM.

Інші позиції у ТОП-і найбезпечніших китайських авто займають наступні моделі: Exeed TXL 1.6T (93,6%), Audi Q5L (93,4), Honda CRV Haoying 240T CVT (92,2), XPeng G3 EV (92, 2), Toyota Corolla Ralink 185T Deluxe Edition (91,8), Donfeng Kaicen Venucia T60 1.6L CVT Smart Edition (91,7). І останньою в рейтинг потрапила модель Saic Mervel X RWD HEV, в порівнянні з попередніми, авто показало найнижчий бал в 91,6%, хоча і цей показник явно непоганий, бо не надто відрізняється навіть від лідера списку.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.