Geely кинуло сміливий виклик BMW M4, Porsche Panamera і Mercedes-Benz AMG C63

0 151

Атракціон нечуваної зухвалості влаштувала компанія Geely, показавши на відео перспективну модель Preface.

Довідка від Avtosota: Geely (офіційно Zhejiang Geely Holding Group Co., Ltd) – китайська багатонаціональна компанія з виробництва автомобілів зі штаб-квартирою в Ханчжоу, провінція Чжецзян. Вона продає пасажирські транспортні засоби під марками Geely Auto, Volvo, Lynk & Co, PROTON, Lotus та комерційні машини під брендами London EV Company та Yuan Cheng New Energy Commercial Vehicle.

Седан Preface був недавно показаний на фото і у загальних рисах повторює однойменний концепт, а тепер з’явився і в рекламному ролику. Відзначимо, що на офіційному youtube-каналі Geely Worldwide ролик відсутній, але його залили кілька незалежних ресурсів.

Geely Preface
Geely Preface

У ролику Preface змагається на гірському серпантині з BMW M4, Mercedes-Benz AMG C63 і Porsche Panamera – і послідовно обходить всіх! Емблеми у автомобілів розмиті, але в образі машини вгадуються безпомилково. Це саме Mercedes-Benz, Porsche і BMW, а не якісь умовні супротивники. В кінці відео Preface під’їжджає до них і постає в один ряд.

Нагадаємо, що за габаритами, якщо судити за попередніми даними, Preface трохи крупніший актуального Volvo S60 – не співплатформенника, але все ж родича: платформу CMA для своєї машини китайці розробляли разом зі шведськими фахівцями.

Щодо динамічності, то поки для седана заявлений лише один двигун: турбований 4-циліндровий мотор об’ємом 2 літри і потужністю 190 к.с. Цього явно замало щоб змагатися із зазначеними конкурентами. Чекаємо заряджену версію?

Словом, Geely зробила сміливу заяву, яку багато хто захоче перевірити. Чи піде відповідь з боку німецьких брендів?

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.