6 автомобільних марок, які випускають найбільш надійні двигуни

0 25 713

В ексклюзивному інтерв’ю для порталу Avtosota.com Віктор Волошин, керівник компанії “Автоліст”, розповів про найнадійніші двигуни в автомобільній індустрії.

Волошин підкреслив, що термін служби сучасного двигуна часто становить кілька десятиліть, що залежить від інтенсивності використання, регулярного технічного обслуговування та якості компонентів і витратних матеріалів, які замінюються протягом експлуатації.

Він підкреслив, що конструкція двигуна суттєво впливає на довговічність, зазначивши, що деякі бензинові двигуни довговічніші за дизельні аналоги.

Серед найнадійніших двигунів Волошин назвав Toyota, BMW, Mitsubishi, Honda, Mercedes-Benz та Volkswagen, особливо підкресливши надійність їхніх шестициліндрових двигунів, відзначивши їхню плавну роботу без зайвих вібрацій.

Toyota двигуни

Наприклад, Volkswagen Passat B7 може похвалитися 3,6-літровим шестициліндровим двигуном потужністю 300 кінських сил, що робить його одним з найбільш затребуваних автомобілів на вторинному ринку. Крім того, моделі BMW третьої, п’ятої, шостої та сьомої серій також оснащуються шестициліндровими двигунами, відомими своєю надійністю та ефективністю.

Схвалення цих виробників та їхніх двигунів відповідає стійкій репутації надійності та продуктивності, яку ці автомобілі приносять на ринок, підтверджуючи їхню популярність серед покупців, які шукають надійні та довговічні автомобільні рішення.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь