Українців попередили про зимові проблеми китайських автомобілів

0 407

З настанням морозів у транспортних засобів із Піднебесної може виникнути низка проблем у роботі клімат-контролю та систем активної безпеки.

За словами експерта Арсена Мороза, умови експлуатації машин у нашій країні непрості, але при цьому далеко не всі виробники проводять адаптацію під український ринок.

Деталі

Доробки стосуються не лише “теплих опцій” та бачків склоомивача. Йдеться і про додаткову шумоізоляцію, і навіть про посилення кузова, підвіски, інші налаштування двигуна та коробки передач

— зазначає експерт.

При цьому фахівець зазначає, що китайська схема роботи часто не має на увазі складних робіт. І хоча приклади адаптації автомобілів вже є, власникам варто турбуватися про проблеми зі структурною цілісністю кузова «китайців» в Україні.

У Китаї також є регіони з низькими зимовими температурами. А через те, що взимку коефіцієнт зчеплення загалом менший, то й навантаження на кузов також зменшується

— вважає Мороз.

Geely клімат контроль

Він зазначив, що найбільш високим є ризик виникнення проблем з клімат-контролем, також не виключена некоректна робота водійських асистентів. Втім, із базовими функціями машин проблем виникнути не повинно.

Раніше повідомлялося, що Власники китайських автомобілів зіткнулися з труднощами у ремонті

Виявилося, що у них немає хороших каталогів. Багато деталей просто не підходять під час замовлення. За словами фахівців, процес легко може перетворитися на справжній квест із невідомим фіналом.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇
У розмові з «Avtosota.com» автопідбирач із Чернівців Артем Герман пояснив, що в українців вже виникають проблеми при ремонті транспортних засобів китайського виробництва – як офіційних, так і «сірих». Китайці не готові поставляти на наш ринок деталі, софт і технічні карти з ремонту транспортних засобів. Немає повноцінного діагностичного обладнання.

Залиште відповідь