Власники китайських автомобілів зіткнулися з труднощами у ремонті

0 1 699

Виявилося, що у них немає хороших каталогів. Багато деталей просто не підходять під час замовлення. За словами фахівців, процес легко може перетворитися на справжній квест із невідомим фіналом.

У розмові з «Avtosots.com» автопідбирач із Чернівців Артем Герман пояснив, що в українців вже виникають проблеми при ремонті транспортних засобів китайського виробництва – як офіційних, так і «сірих». Китайці не готові поставляти на наш ринок деталі, софт і технічні карти з ремонту транспортних засобів. Немає повноцінного діагностичного обладнання.

Немає нормальних мануалів на ці нові китайські моделі. Люди не знають, як ремонтувати коробки та мотори. Це не так, як раніше було з Volkswagen, BMW та іншими відомими марками. Відкрив програму і тобі одразу показує, який номер у запчастини. Все зрозуміло та відкрито. З китайцями все інакше – з електронними базами просто біда.

– конкретизував фахівець.

китайські авто

Також експерт наголосив, що багато деталей на машини просто не підходять, хоча мають підходити: по паперах може бути одне, а на практиці – інше.

Очільник компанії Autolist Віктор Волошин підтвердив, що китайські машини постійно змінюються і модернізуються, існують у багатьох різних версіях, при цьому актуальної інформації щодо запчастин та технологій ремонту спеціалісти не мають.

Немає мануалів, немає каталогів запчастин на багато нових моделей китайського виробництва. Також азіатські виробники дуже вільно ставляться до формування каталогів запчастин.

– уточнив Волошин.

Модифікації, за його словами, ніяк не відображаються у технічній документації. Часто замовлення деталей нагадує квест. На складальний конвеєр можуть поставлятися навіть не різні запчастини по брендах, а фізично різні деталі.

Про це ніде нічого не говориться. Фахівець вважає, що впоратися з проблемою вдасться лише за кілька років, коли незалежні СТО почнуть активніше брати участь у процесі обслуговування «китайців».


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь