Виробник електромобілів BYD побудує свій перший європейський завод в сусідній з Україною країні

BYD Seal
0 658

BYD, китайський виробник електромобілів, має намір створити новий завод з виробництва електромобілів в Угорщині, повідомляє Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung.

Деталі

За словами джерел видання, рішення про створення заводу було підтверджено всередині компанії.

Крім того, у повідомленні на сайті уряду Шеньчженя йдеться про зустріч прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з головою і президентом BYD Ван Чуаньфу під час візиту Орбана на підприємство.

BYD утрималася від розкриття конкретного місця, але підтвердила, що активно шукає відповідну ділянку, і планує оголосити подальші подробиці до кінця року.

BYD Song Plus

BYD Atto 3 отримав рейтинг п’ять зірок у Green NCAP в Європі

Цікаво, що в жовтні акції BYD зросли приблизно на 1%, що стало помітним зростанням, тоді як акції Tesla впали на 17%. Цей крок позиціонує BYD як потенційного значного гравця на ринку електромобілів, який закріплює свої позиції в європейському виробництві.

Раніше повідомлялося, що Автомобільна компанія BYD зареєструвала понад 13 тисяч винаходів

Китайський автовиробник BYD продемонстрував приголомшливий інноваційний драйв, отримавши понад 13 000 патентів за останні два десятиліття, з помітним акцентом на технології акумуляторів.

Цікаво, що ця цифра в 16 разів перевищує кількість патентних заявок Tesla

Нещодавні дані Patent Result в Токіо висвітлюють цю розбіжність, показуючи, що BYD подала понад 13 000 патентів з 2003 по 2022 рік, тоді як Tesla подала порівняно скромні 863 патенти за той самий період часу. Примітно, що значна більшість патентів BYD стосується вдосконалення технології акумуляторів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь