4 компанії, які випускають найпроблемніші автомобілі у світі

ремонт авто сто

На початку року авторитетне агентство JDPower опублікувало чергове дослідження надійності транспортних засобів (VDS або Vehicle Dependability Study 2023).

Автомобілі оцінювалися за традиційною для американських аналітиків схемою – кількістю технічних проблем на 100 автомобілів (Problems Per 100 Vehicles – PP100). Чим вище виявлявся показник PP100, тим нижчою була надійність машин тієї чи іншої марки.

Світові ЗМІ тоді розтиражували список брендів мас-маркету, які випускають найбезпроблемніші автомобілі. До них увійшли:

  1. Lexus (133),
  2. Kia (144),
  3. Chevrolet (162),
  4. Mitsubishi (167),
  5. Toyota, Mini та Nissan з однаковим показником PP100 у 170 балів.

Втім практично ніхто не написав про те, хто розташувався в нижній частині цього рейтингу (без урахування люксових брендів). А продукція цих марок є дуже популярною не тільки на світовому ринку, але і в Україні.

До анти-рейтингу за кількістю несправностей несподівано увійшли такі компанії:

  • Ford (показник PP100 у його випадку становив 249 балів), що робить його найгіршим автобрендом за надійністю в масовому сегменті.
  • На другому рядку за цим показником йде Volkswagen (216 – PP100).
  • Трійку замикає Subaru (214 – PP100).

Subaru XV

Що цікаво, у цей анти-ТОП примудрилася потрапити навіть Honda, автомобілі якої традиційно вважалися еталоном надійності (аналітики нарахували середню кількість проблем із машинами цієї марки у 205 несправностей на 100 авто).

Раніше Експерти назвали найнадійніші марки автомобілів у світі Їх результати дещо відрізняються від вердикту JDPower.

Провідне автомобільне видання HotCars нещодавно оприлюднило список десяти найнадійніших автомобільних брендів на 2023 рік. Команда експертів проаналізувала кілька дослідницьких звітів з різних джерел та консолідувала дані для створення цього списку.