Експерти назвали найнадійніші марки автомобілів у світі

Subaru Outback

Провідне автомобільне видання HotCars нещодавно оприлюднило список десяти найнадійніших автомобільних брендів на 2023 рік. Команда експертів проаналізувала кілька дослідницьких звітів з різних джерел та консолідувала дані для створення цього списку.

Розгляньмо десятку ближче:

Toyota – Toyota продовжує домінувати в списку із середнім показником надійності 72 бали зі 100. Репутація Toyota як виробника надійних автомобілів добре зарекомендувала себе, а їхні транспортні засоби славляться своєю довговічністю.

Lexus – Lexus, розкішний бренд Toyota, також отримав 72 бали зі 100. Бренд відомий своїми високоякісними матеріалами та винятковою інженерією, що перетворюється на надійний досвід водіння.

Lexus CT200h

Mazda – прихильність Mazda до інновацій та якості відображена в оцінці 65 балів зі 100. Автомобілі бренду відомі своїм витонченим дизайном і чудовою керованістю, що робить їх популярним вибором для водіїв, які цінують надійність і продуктивність.

BMW – оцінка BMW у 65 балів зі 100 свідчить про зосередженість бренду на інженерних розробках та увазі до деталей. Автомобілі компанії відомі своїми розкішними характеристиками та спортивною керованістю, а також мають заслужену репутацію надійних.

Honda – Honda набрала 62 бали зі 100, що дозволило їй увійти до п’ятірки лідерів. Автомобілі Honda відомі своєю паливною ефективністю, безпекою та практичністю, а також мають репутацію одних з найнадійніших автомобілів на дорозі.

Honda Civic 2022

Audi – 60 балів зі 100 є свідченням відданості бренду інженерній досконалості. Автомобілі бренду відомі своїми розкішними характеристиками, передовими технологіями та вражаючими характеристиками, що робить їх популярним вибором для водіїв, які цінують надійність та стиль.

Subaru – Subaru набрала 59 балів зі 100, потрапивши в першу десятку. Бренд відомий виробництвом повнопривідних автомобілів, які ідеально підходять для складних погодних умов. Автомобілі Subaru також відомі своєю довговічністю та надійністю.

Acura – Acura, розкішний бренд Honda, отримав 57 балів зі 100. Бренд відомий тим, що виробляє високоякісні автомобілі, які є одночасно надійними та стильними. Автомобілі Acura часто хвалять за інноваційні технології та передові функції безпеки.

Kia – оцінка Kia в 54 бали зі 100 свідчить про те, що бренд зосереджений на виробництві надійних і доступних автомобілів. Автомобілі Kia відомі своїми високотехнологічними функціями та витонченим дизайном, і вони стають все більш популярними в останні роки.

KIA Sportage

Lincoln – Lincoln отримав 54 бали зі 100 можливих, потрапивши в першу десятку. Бренд відомий тим, що виробляє розкішні автомобілі, які є одночасно стильними та надійними. Автомобілі Lincoln часто хвалять за плавність ходу та передові функції безпеки.

На закінчення, список десяти найнадійніших автомобільних брендів 2023 року від HotCars надає цінну інформацію для покупців автомобілів. Ці бренди продемонстрували прихильність до виробництва високоякісних, надійних автомобілів, що робить їх відмінним вибором для водіїв, які цінують надійність і продуктивність.