Nissan GT-R став королем бездоріжжя

0 56

Nissan GT-R часто піддається тюнінгу. Доробки в основному мають одну спрямованість – підвищення потужності та поліпшення швидкісних показників.

А як щодо позашляхових показників?

Довідка від Avtosota: компанія Nissan Motor Company Ltd – японський багатонаціональний виробник автомобілів зі штаб-квартирою в Ніші-ку, Йокогама. Компанія продає свої автомобілі під марками Nissan, Infiniti та Datsun із внутрішніми тюнінг-виробниками продукції, що мають етикетку Nismo. Компанія простежує свою назву в Nissan zaibatsu, який тепер називається Nissan Group.

Nissan GT-R Offroad Godzilla 2.0
Nissan GT-R Offroad Godzilla 2.0

Звичайно ж, це питання позашляховості звучить досить незвично по відношенню до GT-R, проте один із зразків їм все-ж-таки вдався. Так і народився проект Nissan GT-R Offroad Godzilla 2.0, який тепер виставлено на продаж. На японський спорткар були встановлені більш “пухкі” шини. Назвати їх грязьовими за мірками повноцінних позашляховиків не вийде, але це явно не те, що очікуєш побачити на Nissan GT-R. Плюс до цього дорожній просвіт збільшений на 12 см. Якщо врахувати, що під стандартним GT-R налічується 11 см, то підсумковий кліренс складе значні 23 см.

На даху з’явився багажник з запаскою, рейлінги і світлодіодна “фара”. На арки встановлені пластикові розширювачі, в передній бампер інтегровані незвичайні противотуманки. За даними майданчика Classic Youngtimers Consultancy, де автомобіль виставлено на продаж, потужність 3,8-літрового V6 перевищує 600 к.с. Це більше, ніж у GT-R Nismo, який здатний розганятися з 0 до 100 км / год за 2,9 секунди.

Підписуйтесь на нас в Google News, який доставить цікаві новини прямо в смартфон

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.