Названо найекономічнішу швидкість для будь-якого автомобіля

0 3 346

Експерти з водіння дають поради українським водіям-початківцям, як заощадити пальне, рухаючись з рекомендованою швидкістю. Не слід сліпо довіряти вказівкам виробників автомобілів, оскільки існує багато факторів, які впливають на витрату пального. Рекомендується додавати 1-2 літри до вказаних виробником параметрів.

Фахівці припускають, що найбільш ефективна витрата палива відбувається при швидкості 75 км/год. Такої швидкості можна досягти в місті, якщо немає заторів на дорогах. Важливо плавно розганятися, досягаючи 50 км/год протягом 20 секунд, і підтримувати швидкість , розвиваючи не більше 1500 об/хв.

Також рекомендується вмикати якомога вищу передачу і переходити на ручний режим. Для оптимальної економії пального слід уникати високих швидкостей.

Для подальшої економії пального слід уникати використання кондиціонера, а в світлий час доби користуватися лише протитуманними фарами. Фари споживають 0,5 л/100 км.

При їзді за містом швидкість можна збільшити до 80 км/год. Слідування за вантажівкою або автобусом може зменшити лобовий опір, що призведе до ще більшої економії пального.

Раніше експерт розповів, як заощадити на бензині та від чого залежить витрата пального на будь-якому автомобілі.

Регулярні заправки автомобіля можуть швидко з’їсти ваш бюджет, тому важливо оцінювати витрату пального та усувати будь-які перевитрати. У цій статті ми розповімо, як розрахувати витрату пального та зменшити витрати.

Купуючи автомобіль, дуже важливо дізнатися, скільки він витрачає пального. Однак важливо пам’ятати, що цифри, заявлені виробником, відповідають ідеальним умовам, які практично неможливо повторити в реальному житті. У звичайних умовах водіння витрата палива має тенденцію до збільшення, на що впливають як об’єктивні, так і суб’єктивні фактори.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь