Всі нові автомобілі Rolls-Royce до 2030 року стануть електричними

Rolls-Royce Spectre

Автовиробники масово взяли курс на електрифікацію. Не залишиться осторонь люксовий бренд Rolls-Royce.

Марка, що входить до складу BMW, в найближчому майбутньому планує остаточно перекваліфікуватися у виробника електромобілів.

Наразі Rolls-Royce готується до запуску продажів купе Spectre, свого першого серійного електромобіля, який дебютував у жовтні 2022 року. Випустивши його на ринок, британський автовиробник вступить в нову для себе еру і вже до кінця 2030 року, як заявив генеральний директор Rolls-Royce Торстен Мюллер-Отвос, нові автомобілі бренду будуть повністю електричними.

Rolls-Royce Spectre

Першочерговий орієнтир для нас – це Rolls-Royce, а вже потім електромобілі. Ось чому ми вирішили використати класичні пропорції Rolls-Royce. Він має виглядати як Rolls-Royce: монолітний, великий. Він їде, як Rolls-Royce, розганяється, як Rolls-Royce, має прекрасні риси, у нього все ті ж матеріали, але при цьому він електричний. Ми також вирішили, що цей автомобіль не може бути електричним і з двигуном внутрішнього згоряння. Spectre є тільки електричний. Усі майбутні нові Rolls-Royce будуть лише електричними, зберігаючи при цьому те, за що виступає Rolls-Royce.

– заявив Торстен Мюллер-Отвос.

Нагадаємо, у модельному ряді бренду електричне купе Spectre займе місце між позашляховиком Cullinan та седаном Phantom. Про його особливості портал Avtosota розповідав раніше.