Rolls-Royce готує випуск свого першого електромобіля Spectre

0 66

Компанія Rolls-Royce приступила до тестів свого першого електромобіля Spectre («привид» французькою). Випробовувати новинку будуть на всіх типах покриттів всіх чотирьох континентів, а на ринок вона вийде тільки в 2023 році.

Незважаючи на те, що тести за своєю суттю є невід’ємною частиною створення будь-якого транспортного засобу, запуск на них майбутнього серійного електромобіля Spectre в Rolls-Royce називають найбільш значущим днем ​​в історії бренду і виконанням пророцтва одного з його засновників Чарльза Роллса.

«Використання електричного двигуна – не новий концепт для Rolls-Royce. Сер Генрі Ройс захоплювався електротехнологіями, і його перша компанія під назвою DH Royce and Company займалася створенням генераторів постійного струму, електродвигунів для кранів, а також запатентувала байонетне з’єднання цоколів електроламп. Проте, саме Чарльз Роллс по-справжньому передбачив майбутнє електромобілів. У 1900 році він випробував електромобіль Columbia і заявив, що електрична тяга бездоганна», – відзначають в Rolls-Royce.

Судячи по знімках прототипу, Spectre отримає традиційну для Rolls-Royce решітку радіатора (правда, через відсутність ДВЗ вона буде виконувати лише декоративну функцію – прим.), А в плані форм-фактора стане спадкоємцем нинішнього бензинового Wraith: їх ріднять дводверний кузов типу фастбек з похилим дахом і відкривання проти ходу двері.

Rolls-Royce

Тестувати майбутній електрокар Rolls-Royce будуть на всіх континентах і на всіх типах покриттів.

Спеціально для нього Rolls-Royce розробив найскладнішу за всю історію компанії програму випробувань: ходові прототипи проїдуть в сумі близько 2,5 млн. кілометрів, що, за розрахунками інженерів, еквівалентно 400 рокам експлуатації.

Подробиць про «техніку» першого електричного Rolls-Royce майже немає. Відомо лише, що він буде побудований на тій самій «Архітектурі розкоші» (Architecture of Luxury), на якій базуються сучасні моделі Phantom, Ghost і Cullinan: це просторова рама з алюмінієвими кузовними панелями. Електродвигуни він може запозичити у серійних електромобілів сімейства BMW. Проте, поки це не більше ніж чутки.

Старт продажів Rolls-Royce Spectre намічений на четвертий квартал 2023 року. А через сім років після нього (тобто до кінця 2030 р.) компанія планує повністю відмовитися від традиційних двигунів внутрішнього згоряння і перевести всі свої моделі на електротягу.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь