Сміливі німці тюнінгували британський Rolls-Royce Phantom

0 203

Тюнінгове німецьке ательє Spofec розробило комплект доопрацювань для монументального британського седана Rolls-Royce Phantom. Авто вийшло відверто могутнішим, як мінімум.

Ательє Spofec, яке є спеціальним підрозділом компанії Novitec по тюнінгу “Роллс-Ройс”, доопрацювало флагманський седан Phantom на свій смак. Зовні тюнінговий “Фантом” можна впізнати за новим переднім бампером, який виглядає помітно агресивніше стандартного і відрізняється більш великими повітрозабірниками. Німці стверджують, що до того ж він знижує рівень підйомної сили, що діє на передню вісь великого і важкого автомобіля. На передніх крилах і порогах з’явилися аеродинамічні накладки, на кришці багажника – невеликий спойлер.

 

Rolls-Royce отримав 24 дюймові диски та 72 кольори для їх пофарбування

Разом з відомим виробником колісних дисків Vossen спеціально для Phantom були розроблені нові 24-дюймові колеса, для яких можна вибрати один з 72 можливих кольорів забарвлення.

 

Торкнувся тюнінг і двигуна Rolls-Royce

У Spofec також допрацювали і 6,75-літровий мотор V12, який тепер розвиває 685 кінських сил і розганяє седан до 100 кілометрів на годину рівно за 5 секунд, тобто на 0,1 секунди швидше. Нарешті, пневматичну підвіску навчили зменшувати дорожній просвіт на 40 міліметрів. Максимальна швидкість, як і раніше, обмежена на позначці в 250 кілометрів на годину. Вартість доробок не повідомляється.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.