Експерти назвали 8 дешевих кросоверів з дуже дорогим обслуговуванням

0 36 075

Автомобілі класу кросовер вже давно себе зарекомендували як практичний та комфортний транспортний засіб. Часто так буває, що при виборі такого авто, покупець звертає увагу на його вартість, віддаючи перевагу саме цій складовій.

Але далеко не завжди недорогий крос може виявитися таким самим бюджетним і у його утримуванні. Ми підібрали для вас перелік кросоверів, які мають низьку ціну, але при цьому обходяться власнику дуже дорого.

ТОП-8 недорогих кросоверів з дуже дорогим обслуговуванням

Land Rover Range Rover

  1. Відкриває рейтинг модель 2000-х – Land Rover Range Rover. Ця модель в порівнянні з новою коштує зараз на вторинному ринку приблизно в десять разів дешевше. Однак автомобіль приховує у собі чимало проблем, що виникають під час його експлуатації: електроніка, підвіска та деякі силові агрегати.
  2. Volkswagen Touareg. Незважаючи на те, що дана модель німецького виробництва, зовсім не відрізняється своєю надійністю. Серед частих проблем можна назвати: поломки електроніки, двигуна.
  3. Позашляховик Jeep Grand Cherokee також у цьому списку. Тут часті проблеми виникають із проводкою, яка може потягнути за собою і вихід з ладу трансмісії.
  4. Dodge Durango. Серед частих проблем цієї моделі: випускні колектори та трансмісія.
  5. Модель Fiat 500X є лідером за частими проблемами з авто серед усіх італійських авто.
  6. Infiniti QX56. Цей величезний позашляховик дуже швидко втрачає у своїй ціні, але водночас проблеми з його обслуговуванням лише збільшуються. Серед найбільш уразливих місць: підвіска та двигун.
  7. Mini Countryman розчарує свого власника частими проблемами з мотором та паливною системою.
  8. Pontiac Aztek GM завершує нашу збірку. На американському ринку цю модель можна знайти лише за п’ять тисяч доларів, але часті поломки машини стають великою проблемою для власника. Найчастіше спостерігаються з паливною системою, що говорить про великі шанси займання авто.
➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.