Анонсовано абсолютно новий седан від Geely: дебют автомобіля та серії NEV відбудеться у 2023 році

0 67

Компанія Geely Auto має намір запустити у 2023 році у продаж електроседан із нової серії.

Нещодавно з’явилося тизерне відео, де представлений невідомий седан компанії Geely з електродвигуном. Офіційний дебют моделі ймовірно відбудеться вже цього року.

Великий китайський виробник має безліч суббрендів або має частку в автомобільних компаніях. Під його крилом знаходяться такі марки, як Volvo, Polestar, Lynk & Co, Radar, Zeekr, LEVC, Proton, Geometry, Lotus, Livan і Farizon.

Також компанія володіє акціями Smart та Aston Martin. За підсумками минулого року обсяг продажу автомобілів холдингу «Джилі» досяг позначки 2,3 млн. екземплярів. Тим часом, виробник продовжує зміцнювати свої позиції на ринку, видаючи в світ нові марки та моделі.

На цей раз виробничу лінійку має поповнити електроседан.

Geely седан

Судячи з опублікованого відео, новинка отримає спортивний дизайн. Автомобіль виглядає стильно за рахунок подовженої лінії капота, загострених фар, похилої задньої частини та об’ємної області в районі фар. Екстер’єрні рішення надсилають новинку до таких моделей, як BYD Seal та NIO ET5. Що стосується габаритів, точних відомостей на даний момент не надано.

Geely седан

Модель займе проміжне положення між двома машинами – BYD Seal та Zeekr 001. Параметри кузова першого: 4,8/1,87/1,46 метра. Між осями відстань становить 2,92 метри. Що стосується габаритів другого авто, вони дорівнюють 4,97/1,99/1,56 метра при величині колісної бази 3 метри. За припущеннями, завдовжки седан становитиме близько 4,9 метра.

У тизерному відео компанія анонсувала не тільки електромобіль, а й нову серію NEV (New Energy Vehicles), моделі якої будуть представлені в середньому та високому ціновому сегменті. При цьому зазначається, що седан буде представлений під маркою Джилі.

 

Моделі початкового рівня в даному сегменті випускаються під шильдиком Geometry, а Zeekr виступає як представник високого класу. Відомо, що новинка базується на платформі SEA. Вона лежить в основі електрокарів Zeekr, Smart, Jidu, Radar, Polestar та Lotus (фото: Geely).


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь