Модернізований Zeekr 001 зможе долати 1000 км без підзарядки

Zeekr 001
0 44

З новою батареєю зарядка електромобіля триватиме не більше десяти хвилин.

Zeekr 001, електричний шутинг від Geely, готується до модернізації. Закамуфльований електромобіль побачили на одній із вулиць Китаю.

На фотографіях помітно, що оновлена ​​модель отримала змінений дизайн із більш спортивним бампером, а на даху з’явився сенсор LiDAR, з яким автопілот зможе ефективніше розпізнавати перешкоди у дорозі.

Geely представила зарядку, здатну зарядити електрокар за 5 хвилин

У Китаї такі датчики вважаються передовими та все більше виробників встановлюють їх у свої авто. Їх також можна зустріти на електрокарах марок Nio, Li Auto та Xpeng.

Zeekr 001 батарея

Ще одну зміну неможливо розглянути на фото – оновлена ​​модель отримає нову АКБ від китайського виробника CATL.

Особливостями батареї під назвою Qilin є висока щільність енергії (до 255 Вт/кг) і можливість заповнення заряду від 10 до 80% всього за десять хвилин. Виробник поки що не розкрив ємність АКБ, але обіцяє, що з нею 001 зможе долати тисячу кілометрів без додаткової зарядки.

Zeekr 001 3

Вартість актуальної моделі в нашій країні варіюється в межах 50-60 тисяч доларів. Очікується, що цінник модернізованого Zeekr 001 зі свіжим дизайном буде помітно вищим. У продаж новинка надійде наступного року.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь