Honda анонсувала вихід бюджетного кросовера

Ближче до літа 2023 року відбудеться прем’єра нової моделі Honda – компактного кросовера, який складе конкуренцію в сегменті Hyundai Creta, Kia Seltos, Toyota Hyryder. Марка опублікувала перше тизерне зображення новинки.

На тизері “засвічені” вузькі фари зі смугами денних ходових вогнів у верхній частині, радіаторні грати, протитуманні фари, колісні арки і тип кузова.

Як і передбачалося, новинка Honda буде виконана у форматі, що нагадує крос-купе. Дверей буде все ж таки п’ять, а не три, як припускають деякі, просто ручки задніх, мабуть, замасковані в С-стійки кузова. Таке рішення зумовлене розмірами “паркетника” – не більше 4,3 метра.

Honda кросовер

Кросовер орієнтований на ринок Індії, тому за основу взяли локальну платформу – оновлену від Amaze. Як базовий двигун буде 121-сильний “атмосферник” об’ємом 1,5 літра, в пару якому можна вибрати або 5-ступінчасту МКП, або варіатор. Передбачається поява простенького гібрида.

Дебют новинки очікується у квітні-травні. Обіцяно високий рівень локалізації, тому можна орієнтуватися на ціни конкурентів: Kia Seltos в Індії коштує від 1 069 000 рупій (близько 13 300 доларів), Toyota Urban Cruiser Hyryder – від 1 048 000 рупій (13 000 дол.), Volkswagen Taigun – 155 900 рупій (14 400 у.о.).

Раніше повідомлялося, що Honda та Sony презентували спільний бренд електромобілів.

Honda Motor і Sony на виставці споживчої електроніки CES-2023 у США представили бренд Afeela, під яким випускатимуть чисті електромобілі спільної розробки.

Нагадаємо, дві компанії підписали угоду про партнерство в березні 2022 року, спільне підприємство називається Sony Honda Mobility (SHM), частки в ньому поділені у пропорції 50/50. Від якого слова походить назва Afeela не уточнюється, однак у SHM кажуть, що в ньому міститься англійське слово feel, тобто відчувати.

З нагоди запуску марки Sony та Honda показали експериментальний суто електричний седан Afeela Vision-S. Машина є новою ітерацією електромобіля Sony Vision-S, який возять по виставках з 2020 року.

Дизайнери провели рестайлінг – у автівці повністю змінили оформлення фронтальної та задньої частин кузова, а також застосували нові зовнішні панелі.