Honda та Sony презентували спільний бренд електромобілів

0 286

Honda Motor і Sony на виставці споживчої електроніки CES-2023 у США представили бренд Afeela, під яким випускатимуть чисті електромобілі спільної розробки.

Нагадаємо, дві компанії підписали угоду про партнерство в березні 2022 року, спільне підприємство називається Sony Honda Mobility (SHM), частки в ньому поділені у пропорції 50/50. Від якого слова походить назва Afeela не уточнюється, однак у SHM кажуть, що в ньому міститься англійське слово feel, тобто відчувати.

З нагоди запуску марки Sony та Honda показали експериментальний суто електричний седан Afeela Vision-S. Машина є новою ітерацією електромобіля Sony Vision-S, який возять по виставках з 2020 року.

Дизайнери провели рестайлінг – у автівці повністю змінили оформлення фронтальної та задньої частин кузова, а також застосували нові зовнішні панелі.

У новому екземплярі Vision-S системи напівавтопілота та превентивних функцій безпеки отримують дані в цілому з 45 відеокамер, датчиків та сенсорів. Для напівавтопілота та взаємодії машини з пасажирами та іншими транспортними засобами використовуються передові чіпи Qualcomm Snapdragon.

Sony також укомплектувала електромобіль просунутим медіакомплексом, через який можна дивитися фільми, прослуховувати музику та грати у відеоігри (не на ходу, звичайно).

Honda та Sony

Про технічні характеристики Afeela Vision-S нічого не йдеться, у попередній ітерації автівка мала довжину 4,7 м і два електродвигуни (по одному на вісь) сумарною потужністю близько 270 к. с.

Перший серійний електромобіль Afeela з’явиться у 2025 році.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь