Автомобілі Mercedes-Benz можуть позбутися трипроменевої зірки

Компанія BIA Forst закриває підприємство з виробництва хромованих логотипів та емблем, зокрема у вигляді трипроменевої зірки для автомобілів Mercedes-Benz.

Причина банальна – фірма розорилася.

За інформацією Auto Moto und Sport, компанія збанкрутувала, конвеєр демонтують, а співробітників звільнять.

Як з’ясувалося, виробник не зміг подолати кризу, обумовлену надмірними витратами на виготовлення продукції, а також підвищенням вартості енергоносіїв.

Mercedes

Зважаючи на все, німецькому концерну доведеться шукати нових виробників і постачальників горезвісних емблем та логотипів. Мабуть, на допомогу прийдуть китайці. В іншому випадку, майбутні машини Mercedes-Benz втратять фірмову трипроменеву зірку на капотах і решітках радіатора.

Раніше повідомлялося, що у США Mercedes пропонує клієнтам EQ підписку на оновлення потужності. За 1200 доларів на рік ви можете отримати до 24 відсотків більше енергії.

Досвідчені тюнери вже давно знають: коли новий автомобіль сходить з конвеєра, флагшток продуктивності зазвичай ще далеко не досягнутий. Але коли мова заходить про електромобілі, галузь у цьому питанні ще не надто сильна. Судячи з усього, у електрокарів ще є запаси потужності, принаймні, що стосується сімейства EQ від Mercedes.