За 1200 доларів Mercedes пропонує клієнтам збільшення потужності електрокарів на 24 відсотки через підписку

0 40

У США Mercedes пропонує клієнтам EQ підписку на оновлення потужності. За 1200 доларів на рік ви можете отримати до 24 відсотків більше енергії.

Досвідчені тюнери вже давно знають: коли новий автомобіль сходить з конвеєра, флагшток продуктивності зазвичай ще далеко не досягнутий. Але коли мова заходить про електромобілі, галузь у цьому питанні ще не надто сильна. Судячи з усього, у електрокарів ще є запаси потужності, принаймні, що стосується сімейства EQ від Mercedes.

У США виробник тепер пропонує клієнтам підписку на оновлення потужності. Той, хто платить 1200 доларів на рік, отримує на 24 відсотки більше продуктивності та може покращити час спринту своєї машини на одну секунду.

Mercedes EQ

Пропозиція спрямована на власників EQE 350, EQS 450 4Matic та їхніх позашляховиків

Платне оновлення OTA підвищує потужність моделей EQE з 215 до 260 кВт, тоді як потужність EQS і EQS SUV збільшується з 265 до 330 кВт. Додаткове дихання має бути доступним не лише в спортивному режимі, а й у всіх режимах водіння. Однак ефект має бути обмеженим, якщо кожен старт зі світлофора не буде перетворено на драг-рейс.

На клас продуктивності вище

З EQE додаткова потужність скорочує розрив між моделями 350 і 500 4Matic з потужністю 300 кВт, різниця в ціні яких становить близько 17 000 євро. Ви можете забронювати додаткові кВт більше ніж на 14 років. У випадку з EQS рівень продуктивності стрибає з 450 до рівня EQS 500 4Matic. Різниця в ціні великого електричного седана становить близько 12 000 євро, що включає не тільки додаткову потужність, як у EQE, але й додаткові функції обладнання.

Mercedes EQ

 

Для повноти картини слід згадати, що Mercedes також запропонує активацію додаткової продуктивності постійно, тобто без моделі підписки. Однак ціна за це ще не визначена.

Виробник виправдовує це різними профілями клієнтів:

Деякі клієнти не їздять на своїх EQE або EQS протягом усього терміну служби автомобіля, а, можливо, лише протягом терміну пропозиції лізингу. Якщо потім ви тимчасово хочете отримати більше продуктивності, ви можете просто забронювати його. Проте, ті, хто володіє автомобілем протягом тривалого періоду часу, також можуть придбати загальну активацію в майбутньому.

Поки що підписка на електроживлення все ще надається з додаванням «Скоро». Чи пропонується вона також німецьким клієнтам?

Ні, Mercedes не пропонуватиме підвищення продуктивності в Німеччині. У цій країні підвищення продуктивності є модифікаціями, пов’язаними зі споживанням, які потребують схвалення та можуть мати значення для оподаткування. Це не так просто як у США.

– пояснює представник виробника.

Mercedes EQ

В ролі висновку: Завдяки можливості OTA оновлення сучасних автомобілів, моделі за підпискою все частіше знаходять своє місце в різних моделях виробників. Тепер Mercedes пропонує своїм клієнтам із США EQE та EQS більше потужності за 1200 доларів на рік. Також планується можливість придбання додаткової продуктивності протягом усього терміну експлуатації (автомобіля), але ціна ще не визначена. У Німеччині не буде послуг через оновлення OTA.

Раніше повідомлялося, що з плином часу, все більше людей в світі схиляються до відмови від покупки автомобіля. Це пояснюється високою ціною транспортного засобу, клопотами з ним, та й в цілому не особливою потребою мати машину. В якості альтернативи в деяких західних країнах, і не тільки, пропонується придбання авто під підписку.

Що таке автомобіль за передплатою? Та скільки коштує машина по підписці в США і в Україні?

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.