В Україну повернулися черги на АЗС після ракетного обстрілу

0 286

Вчора у багатьох регіонах України вимкнули світло і через його відсутність тимчасово зникло водопостачання. Дефіциту палива поки немає, але кількість охочих залити повний бак трохи зросла.

Учора, практично, по всій Україні на дорогах знову з’явилися величезні черги на АЗС. Причиною повернення черг на українські дороги стали ракетні обстріли росіян, внаслідок яких майже на всій території України зникло світло і місцями зникло водопостачання.

Як ми вже розповідали раніше, у разі повного блекауту АЗС в Україні продовжать працювати, оскільки майже на всіх заправках великих мереж встановлені генератори. У той самий час, при постійному використанні генераторів вартість палива може зрости.

заправка черга

На цей час, попри наявність черг на заправках, паливо поки є в достатку і говорити про дефіцит рано. Водночас якщо підвищений попит зберігатиметься протягом кількох днів, то можливо на АЗС повернуться до весняної практики та повернуть обмеження щодо літражу на заправках.

Нагадаємо, що нещодавно ми розповідали про невтішну ситуацію з дизельним паливом, яка назріває в Європі та світі.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.