У світі спостерігається дефіцит дизельного палива – ціни зросли в 1,5 раза

0 113

Більшість експертів сходяться на думці, що далі ситуація буде тільки погіршуватися.

Війна росії проти України вже найближчим часом може призвести до серйозного дефіциту дизельного палива практично в усьому світі. Дефіцит дизельного палива може, своєю чергою, призвести до посилення інфляції на ринках і серйозно загальмувати економічне зростання, передає Bloomberg.

Науковий співробітник з питань енергетики Марк Фінлі з Університету Райса (Х’юстон, Техас) вважає, що удар по економіці США через зростання ціни на дизель становитиме близько 100 мільярдів доларів. Падіння запасів дизеля і мазуту спостерігається як у США, так і на території Європи. До погіршення ситуації призведуть також санкції проти рашиської федерації, які почнуть діяти вже найближчим часом.

заправка дизель зима паливо

За останній рік спотові ціни на нафту у Нью-Йорку зросли приблизно на 50%. Якщо враховувати, що ця ціна є одним з основних орієнтирів для світових трейдерів, то в багатьох країнах варто очікувати на швидке подорожчання ДП.

В цілому ж найважче подорожчання нафти переживатиме Європі, яка попри введення санкцій проти рф найближчим часом, продовжує експортувати величезну кількість дизельного палива. Згідно з даними Vortexa, жовтневий імпорт ДП до Європи з росії досяг піку з 2016 року.

Нещодавно ми розповідали, що досвідчені автомобілісти добре знають про те, що швидкісний режим здатний впливати на об’єми пального, що використовується під час їзди. Звідси випливає питання про те, яку слід вибрати оптимальну швидкість руху, щоб пересуватися досить швидко, але при цьому не спалювати багато палива.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.