Названо марки китайських автомобілів, якими найбільше задоволені їх власники

Changan Ruicheng Plus 2023
0 310

HONGQI очолив рейтинг китайських автомашин із задоволеності власників у 2022 році.

Автомобілі Hongqi за сукупністю якостей виявилися найкращими китайськими машинами на ринку КНР. Заробивши 756 балів із 1000 можливих, вони посіли перше місце в рейтингу задоволеності місцевого відділення компанії JDPower.

Самі бали були отримані в ході опитування, в якому взяли участь понад 25 тисяч людей із 70 міст Китаю, які володіють своїми автомобілями від двох місяців до півроку. По суті, це і є індекс задоволеності SSI (Sales Satisfaction Index), в якому враховані навіть такі моменти, як взаємодія з дилером, тест-драйв, а також купівля та доставка автівки покупцю.

Зовсім недалеко від Hongqi «пішли» Chery і Changan – вони набрали по 749 балів, зайнявши таким чином другий і третій рядки рейтингу. У ТОП-5 також потрапили GAC (теж 749 балів) та Lynk&Co, а за ними розташувалися Geely (745 балів) та FAW (744 бали).

GAC Trumpchi GS4 PLUS
GAC Trumpchi GS4 PLUS

 

Примітно, що ні Haval, ні Exeed до рейтингу задоволеності не увійшли. При цьому в абсолютному заліку серед масових брендів найкращими виявилися Honda, Buick та Toyota, а серед преміальних – Porsche, Audi, BMW та Cadillac.

Раніше Avtosota повідомляла, що організація TÜV Sud, яка відповідає за техогляд автомобілів у Німеччині, представила свій рейтинг найненадійніших авто з пробігом за 2022 рік. Рейтинг TÜV Report був складений на основі даних техогляду за 2022 рік. З початку року цю процедуру пройшли вже 9,5 мільйона автомобілів.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.