Geely презентувала автономний напівпричіп та модульний фургон

0 35

Підрозділ Geely Farizon Auto, що спеціалізується на комерційних перевезеннях, представив два концепти: HomTruck, напівпричіп без кабіни водія, та SuperVan, автомобіль, який ви зможете налаштувати відповідно до своїх потреб.

HomTruck транспортний засіб, який, як повідомляється, здатний до автономного водіння 4-го рівня, може використовуватися всередині складських та промислових приміщень, а також у шахтах.

Geely SuperVan

Компанія нічого не розповіла про технічний бік справи, підкресливши тільки те, що HomTruck має безліч радарів, камер і датчиків, на які можна покластися. Випробування розпочнуться у кількох містах Китаю наступного року.

Що стосується SuperVan (на фото), він побудований на модульній платформі GMA і має незалежне від кузова шасі.

Ця інновація дозволяє власникам купувати кілька кузовів для свого автомобіля і перемикатися між ними за необхідності, заощаджуючи гроші на купівлі та утриманні кількох автомобілів одночасно. Виробник обіцяє використовувати у виробництві біорозкладні та перероблені матеріали.

Раніше повідомлялося, що китайська компанія Geely готує до виходу Geely Haoyue L 2023 модельного року. Новий середньорозмірний семимісний кросовер має дебютувати до кінця 2022 року, проте виробник уже розсекретив його зовнішній вигляд.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь