Geely презентувала автономний напівпричіп та модульний фургон

0 34

Підрозділ Geely Farizon Auto, що спеціалізується на комерційних перевезеннях, представив два концепти: HomTruck, напівпричіп без кабіни водія, та SuperVan, автомобіль, який ви зможете налаштувати відповідно до своїх потреб.

HomTruck транспортний засіб, який, як повідомляється, здатний до автономного водіння 4-го рівня, може використовуватися всередині складських та промислових приміщень, а також у шахтах.

Geely SuperVan

Компанія нічого не розповіла про технічний бік справи, підкресливши тільки те, що HomTruck має безліч радарів, камер і датчиків, на які можна покластися. Випробування розпочнуться у кількох містах Китаю наступного року.

Що стосується SuperVan (на фото), він побудований на модульній платформі GMA і має незалежне від кузова шасі.

Ця інновація дозволяє власникам купувати кілька кузовів для свого автомобіля і перемикатися між ними за необхідності, заощаджуючи гроші на купівлі та утриманні кількох автомобілів одночасно. Виробник обіцяє використовувати у виробництві біорозкладні та перероблені матеріали.

Раніше повідомлялося, що китайська компанія Geely готує до виходу Geely Haoyue L 2023 модельного року. Новий середньорозмірний семимісний кросовер має дебютувати до кінця 2022 року, проте виробник уже розсекретив його зовнішній вигляд.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.