Віртуальна реальність в автомобілях Audi коштуватиме близько 700 євро

0 86

У Німеччині почалося впровадження Holoride, проте це коштує недешево.

Віртуальна реальність поступово проникає й у автомобілі. Ми вже обговорювали цю тему, коли Audi оголосила, що цього року на моделях з’явиться справжня віртуальна реальність. Через деякий час Porsche зробив те саме.

Тепер цей день настав. Принаймні у Німеччині. Holoride – стартап, який працює з Audi та Porsche, оголосив про початок випуску своїх гарнітур віртуальної реальності. Трохи згодом процес пошириться на США, Канаду та Азію, включаючи Китай.

Гарнітури доступні для моделей A4, A5, A6, A7, A8, Q5, Q7, Q8, e-tron, e-tron Sportback та e-tron GT.

Компанія Holoride встановила ціну для Німеччини у розмірі майже 700 євро.

Audi віртуальна реальність

У комплект входить гарнітура HTC Vive Flow, яка окремо продається на ринку. Якщо власник вже має Vive Flow, то за 50 євро можна докупити спеціальний контролер. Однак це не всі витрати, пов’язані з наявністю віртуальної реальності в Audi.

Holoride – це послуга з передплати, які стають все більш поширеними в сучасному світі, незалежно від того, подобається нам це чи ні. Комплект поставляється безкоштовно на 12 місяців, але після цього коштує 20 євро на місяць (або 180 євро на рік). За ці гроші ви отримуєте дві оригінальні гри для пристрою, які можуть використовувати власне програмне забезпечення замість платформи HTC, встановленої за замовчуванням.

Audi віртуальна реальність

Всі функції синхронізовані з реальними функціями керування, гальмування та прискорення вашого Audi. На додаток до двох оригінальних ігор покупці отримують доступ до двох головоломок, дзеркального відображення смартфона, браузера та чотирьох «освітніх програм».

Можливо, вони допоможуть розібратися з інноваційним обладнанням від Holoride. Наступного року з’явиться Holoride, який синхронізується із автомобілем через Bluetooth.

Сподіватимемося, що враховуючи високу вартість комплекту, в ньому буде щось, крім кількох функцій та ігор. Майже 700 євро – це занадто дорого для того, що можливо буде значно краще працювати на домашньому комп’ютері.

Раніше повідомлялося, що Компанії Audi розробляє технологію видобутку бензину з повітря

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.