Компанія Toyota повернулася на російський автомобільний ринок: чхати на заборони

Toyota лого

В даному матеріалі розповімо, яке рішення прийняло керівництво японського автогіганта – Toyota, а також Lexus з приводу своєї подальшої роботи на території рашиської федерації. Зауважимо, ми знаємо що ситуація на ринку змінюється щодня, але на даний момент розклад такий:

Компанія Toyota ще 3 березня оголосила про зупинення діяльності на росії. Завод цього автобренду в Санкт-Петербурзі перестав працювати 4 -го числа, а кілька десятків ключових, японських фахівців, які працювали на підприємство, разом зі своїми сім’ями були відправлені назад додому, до Японії.

Раніше, портал Avtosota писав, начебто, Toyota остаточно закрила завод та зупинила імпорт автомобілів до росії

Toyota RAV4

Напередодні прес-служба Toyota дала роз’яснення щодо своєї подальшої роботи в російській федерації. Тепер, про формулювання “Зупинення діяльності”, мови не йде від слова зовсім. Крім того, наголошується, що ця проблема ніяк не пов’язана з політикою (вбивства росіянами тисяч українців – така собі “політика”). Росіянське представництво компанії, повідомило наступне:

На даний момент, всі офіційні дилерські центри Toyota і Lexus працюють у звичайному режимі, але у зв’язку із затримками поставок комплектуючих, завод у Санкт-Петербурзі, що виробляє моделі RAV4 і Camry, лише тимчасово припинив свою роботу. На даний момент, відвантаження автомобілів Toyota і Lexus з-закордону на росію не проводиться, але вони будуть зроблені після вирішення логістичних ланцюжків.

Тим часом рекомендовані ціни на Toyota на московії суттєво зросли. Наприклад в залежності від дилера, кінцева ціна кросовера Toyota RAV4 і седана Toyota Camry стала більшою на суму від 6 600 до 13 000 доларів.

Вам буде цікаво: “Бізнес На Крові”: Volkswagen І Mazda Повернулися До Росії