“Бізнес на крові”: Volkswagen і Mazda повернулися до росії

0 9 349

Зовсім недавно ми радісно сповіщали, що з авторинку країни-терористки пішли всі відомі світові виробники. Але, як завжди, гроші вирішують все.

В росію повернулися практично всі виробники: Volkswagen, Mazda, Renault, Nissan, Skoda, Toyota та інші. Але є одне, але, тепер європейські, американські та японські автомобілі везуться з Китаю.

Вже зараз деякі дилери в росії, щоб мати хоч якісь продажі, розпродають автомобілі, привезені по паралельному імпорту за низькими цінами. Їх не багато, але вони є.

Європейські, американські та японські автомобілі будуть поставлятися з Китаю в двох видах.

Одні під логотипами китайських компаній: Chery, FAW та Changan. Інші безпосередньо з китайських заводів з оригінальними логотипами Volkswagen, Mazda, Renault, Nissan, Skoda і Toyota. Вже зараз в росії почали продавати кросовер Mazda CX-4, який був створений для внутрішнього китайського ринку.

Нова модель з’явилася у багатьох автодилерів по всій московії і випускається на заводі FAW-Mazda в Піднебесній. Також у них продаються китайські седани Volkswagen Bora, і нібито зараз є високий попит на них. Дилери європейських і японських марок відчувають затяжний дефіцит нової техніки … І автовиробники придумали нехитрий план, привозити свої ж автомобілі з Китаю.

Jetta VS5
Jetta VS5

Європейські санкції проти країни-терористки тільки посилюються. Бізнесу потрібно продовжувати працювати, продавати свої товари. “Торгівля на крові” їх не бентежить, тому знаходять лазівки.

Зазначимо, що в росію ці автомобілі потрапили за паралельним імпортом. Це означає, що машини мають лише дилерську гарантію і розраховувати на гарантію від виробника не варто. А ось це вже хоча б якийсь плюс.

Також очікується швидке надходження автомобілів Venucia, а це автоконцерн, створений Nissan спільно з компанією Dongfeng в Китаї. General Motors постачатиме свої машини через бренд Baojun. Renault повернеться на російський ринок через компанію Geely. A Skoda та Toyota будуть продаватися під своїми брендами. До речі, недавні опитування показали, що половина ватників готова купувати вживані машини з Китаю. Що і відбуватиметься найближчим часом.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь