Андрій Данилко виставив на аукціон ексклюзивний Rolls-Royce Фредді Мерк’юрі

0 65

Машину лідера гурту Queen буде продано на аукціоні Sotheby’s. Гроші пустять на будівництво реабілітаційного центру в Україні

Український артист Андрій Данилко (виступає під псевдонімом Вєрка Сердючка) продасть ексклюзивний Rolls-Royce Фредді Мерк’юрі на аукціоні Sotheby’s. Виручені кошти підуть на будівництво реабілітаційного центру в Україні для дітей та дорослих, які постраждали від війни. Про це йдеться на сторінці артиста у Facebook.

Андрій Данилко представив унікальний лот на найвідомішому аукціоні світу – Rolls-Royce Silver Shadow 1974 року випуску, на якому Фредді Мерк’юрі їздив до останніх днів життя.

– йдеться у повідомленні.

Rolls-Royce Фреді

За словами артиста, всі 100% коштів від продажу підуть на будівництво сучасного реабілітаційного центру Superhumans, який має відкритися в Україні вже на початку 2023 року.

Сріблястий Rolls-Royce 1974 випуску належав лідеру групи Queen Фредді Меркьюрі з 1979 по 1991 рік. Після смерті Мерк’юрі машина перейшла у спадок його сестрі. У 2013 році Данилко купив автомобіль, але не міг запровадити його в Україну. Rolls-Royce хотіли передати музею Queen.

Читайте також: Rolls-Royce готує випуск свого першого електромобіля Spectre


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь