100 гривень за літр палива – у Нацбанку дали невтішний прогноз

2 35 321

За даними НБУ, вартість палива щороку зростатиме приблизно на 20%. Пересування автомобілем знову стане розкішшю.

Нещодавно у Нацбанку прокоментували ситуацію з паливом в Україні. Так, за даними НБУ через інфляцію щорічно бензин, дизель і газ додаватимуть приблизно 20% у ціні. Відповідною інформацією у Нацбанку поділилися в Інфляційному звіті.

Якщо дивитися загалом, то зростання цін на пальне в Україні призупинилося (до 66,2% за вересень). Попри стабілізацію, вона сталася на досить високому рівні через війну. Згідно з даними НБУ, збільшення витрат через війну та дорогі енергоносії призведуть до інфляції у низці сфер, у тому числі й у продовольчій.

Названо 10 кращих моделей універсалів за рівнем економічності палива та стійкістю до поломок

Також у Нацбанку наголосили, що подорожчання енергоносіїв залишається однією з основних проблем зростання собівартості енергоємних товарів.

дизель2

Це підтверджується посиленням впливу фактора “ціни на енергоносії” на формування підприємствами майбутніх цін. Великими темпами зростали ціни на хліб, оброблені молочні продукти та ковбасні вироби. Також під впливом цього фактора та очікувань щодо скорочення виробництва зростали ціни на цукор.

– прокоментували ситуацію в НБУ.

Таким чином, якщо взяти ціну на бензин сьогодні близько 50 гривень, то цінник у 100 грн за 1 літр палива може стати реальністю вже у 2026 році.

Нагадаємо, Українські водії отримали чіткі інструкції, як економити пальне на будь-якому автомобілі


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇
2 Комментарі
  1. чел говорить

    ЛЕПОТА ! ну если сии баблосики пойдут на отстрел истинно русских хищный нацико-фашиковых зверьков. такось !

  2. Саша говорить

    Вас пидоров всех взорвать нужно. И раду и нбу и кми. Заебали пидарасы.

Залиште відповідь