Рейтинг JD Power назвав найнадійніші автомобілі Kia, Hyundai та Genesis

Genesis G70
0 144

Серед усіх моделей найнадійніше Porsche 911.

У перший рік проведення оновленого варіанту дослідження JD Power US Vehicle Dependability Study (VDS) бренди Kia, Genesis і Hyundai, що належать концерну Hyundai Motor Group, зайняли три перші місця в топ-4. У щорічному дослідженні учасники оцінюють свої автомобілі після трьох років володіння ними. Це дозволяє зрозуміти, з якими авто проблем багато, і з якими мало.

Розглянуті автомобілі спочатку перевірили у рамках дослідження початкової якості JD Power 2019 у США (IQS). Сім з 10 найкращих брендів в IQS увійшли до топ-10 у VDS, що говорить про наявність прямого зв’язку між початковою якістю автомобіля і через три роки.

Деякі автовиробники краще за інших справляються із запобіганням майбутнім проблемам, пише Newsweek. Серед них механічні, зовнішні та внутрішні проблеми автомобіля, неполадки інформаційно-розважальних систем, системи допомоги водію та інші електронні системи.

Дослідження VDS існує 33 роки.

Його змінили з урахуванням сучасних технологій автомобілів. Розглядаються 184 потенційно проблемні області у дев’яти основних категоріях: клімат, враження від водіння, зовнішній вигляд, функціональність/елементи управління/екрани, інформаційно-розважальна система, інтер’єр, трансмісія, сидіння та допомога при керуванні автомобілем. Ще оцінюється задоволеність станом авто після трьох років використання. Власники кажуть, чи знаходять вони свій автомобіль більш привабливим, ніж у момент покупки, і які оновлення програмного забезпечення було отримано.

Експерти назвали найпопулярніші марки автомобілів у світі за характеристиками…

Автовиробники все частіше ставляться до автомобілів як до інших споживчих пристроїв, на зразок смартфонів. Останні отримують оновлення програмного забезпечення, тепер вони бувають і в автомобілях для усунення проблем, покращення та додавання можливостей. Хто з виробників краще справляється із цим, той отримує більше задоволених клієнтів.

З десяти головних проблемних областей сім пов’язані з інформаційно-розважальною системою:

  1. розпізнавання голосу,
  2. підключення до Android Auto та Apple CarPlay,
  3. Bluetooth,
  4. відсутність достатньої кількості роз’ємів живлення/USB-портів,
  5. важкі для розуміння та використання навігаційні системи,
  6. проблеми з екраном
  7. неточні/ застарілі карти.
Porsche 911 Carrera 4S
Porsche 911 Carrera 4S

За загальною надійністю серед окремих моделей Porsche 911 другий рік поспіль і втретє останні чотири став чемпіоном. Можна сміливо порекомендувати його для покупки всім нашим читачам.

Серед виробників виграла Kia, піднявшись із торішнього третього місця. Слідом за нею у п’ятірці розташовуються Buick, Hyundai, Toyota та Dodge.

Експерти розповіли, чи обов’язково міняти в автомобілі моторне мастило перед зимою

Серед преміальних моделей перший Genesis, далі Lexus, Porsche, Cadillac та Lincoln.

У представників масового ринку на кшталт Kia та Hyundai проблем виявилося менше, ніж у люксових авто. В останніх більше технологій, тому більше ймовірність зламатися.

Дослідження показало зростання якості автомобілів масового ринку за останні роки, яке дісталося рівня якості автомобілів преміум-класу.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь