Audi буде випускати маленькі електрохетчі

0 483

Модельний ряд електрокарів автобренду Audi надалі буде представлений не тільки високомаржинальними кросоверами, але й менш прибутковими моделями на кшталт міських хетчбеків та універсалів.

Ця інформація передана Олівером Хаффманном, який є головою департаменту розробок. Згідно із заявою представників автобренду, помітне збільшення модельного ряду електричних транспортних засобів очікують до 2027 року.

Хаффманн зауважив, що фірма Audi зараз приділяє багато уваги своїм компактним версіям сітікарів, які функціонують на електротязі. Марка почала мислити максимально нестандартно, вважаючи, що попит на сучасні компактні рішення в такому сегменті надалі збільшуватиметься. Тим часом, поки не було представлено будь-якої конкретики.

За заявою Хаффманна, керівництво компанії Audi не збирається відмовлятися від виробництва традиційних моделей у кузові універсал, навіть якщо автобренд повністю перейде до електротяги.

ABT Audi TT RS-R Roadster
ABT Audi TT RS-R Roadster

Очільник департаменту розробок зазначив, що Audi означає Avant і навпаки, Avant означає Audi. При цьому він навів приклад концептуальної моделі A6 e-tron у виконанні Avant. Цей електрокар був продемонстрований представниками компанії ще на початку весни поточного року.

Читайте також: Audi R8 GT повернувся через 12 років, щоб попрощатися

Представник автобренду заявив, що до 2027 року в лінійку Audi увійдуть електричні цікаві пропозиції в кожному основному сегменті присутності. Компанія Audi збирається займатися розробкою кросів та легкових моделей, включаючи відносні компактні аналоги Audi A3.

Audi AI ME
Audi AI:ME

На завершення варто відзначити, що натяком на електричну версію сітікара від Audi вважається концептуальна модифікація AI:ME, представлена ще ​​в 2019 році. Її базою виступала модульна архітектура MEB, яка спільна із сімейством VW ID. При цьому вона відрізнялася незвичайним фірмовим дизайном, а також сучасними медіатехнологіями.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь