Стало відомо, коли електромобілі захоплять ринок Європи

0 85

З кожним роком електрокарів у світі стає дедалі більше. Експерти постійно кажуть, що ще кілька років і ці машини повністю витіснять звичайний транспорт із ДВЗ. Правда, їх прогнози постійно не здійснюються.

Коли Ілон Маск показав свою першу Tesla Model S у 2009 році, багато хто писав захоплені відгуки та прогнозував тотальний перехід на електрокари вже до 2015 року. Власне, 2015-го цього не сталося, як і 2020 року.

Частка електромобілів нехай і зростає, але звичайні машини продаються все-таки у значно більших обсягах. Більше того, нещодавно ми писали про те, що багато жителів США та країн Азії, наприклад, взагалі не хочуть зв’язуватися з електромобілями та гібридами через їхню дорожнечу та непристосованість дорожньої інфраструктури.

електромобіль

Втім, такий стан справ не заважає деяким особам робити прогнози на світле «зелене» майбутнє. Наприклад, днями Міжнародна асоціація автокорпорацій та транспортників «Платформа електромобільності» опублікувала доповідь, в якій стверджує, що за наступні три роки на найбільших ринках Європи електрокари обійдуть в продажах автомобілі з ДВЗ.

Щоправда, це найкращий сценарій, реальнішим виглядає орієнтир на 2028 рік. Саме тоді, на думку експертів, вартість електрокарів зрівняється із вартістю звичайних машин. Це й стане каталізатором зростання продажів.

Раніше Avtosota писала:

На українському ринку доступні 200 моделей електромобілів

ТОП-5 областей України за реєстрацією електромобілів

Стало відомо, в яких країнах лідерами серед електрокарів є Dacia Spring і Skoda Enyaq, Tesla Model Y

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.