Стало відомо, в яких країнах лідерами серед електрокарів є Dacia Spring і Skoda Enyaq, Tesla Model Y

0 156

Електромобілі все частіше входять у повсякденне життя людини, а це означає, що цей вид транспорту з кожним роком користується все більшою затребуваністю. Серед усього асортименту електромобілів є ті, які більш популярні у своїх країнах. У зв’язку з цим аналітики підібрали список актуальних моделей, які є найбільш популярними для своєї країни.

Електромобілі є найбільш популярними для своєї країни за підсумками листопада поточного року.

Експерти повідомляють, що за підсумками листопада поточного року багато електромобілів змогли завоювати серця своїх шанувальників. Найбільш явними лідерами серед усіх моделей є:

  • Dacia Spring;
  • Skoda Enyaq;
  • Tesla Model Y.

Ці моделі явно перебувають у списку лідерів.

Тим не менш, якщо більш конкретно по країнах, то у списку лідерів є такі моделі як:

  • Tesla Model Y – Угорщина, Бельгія, Норвегія, Португалія та Швеція.
  • Tesla Model 3 також відома за кількістю продажів. Ця модель у 2020 році розійшлася в кількості майже 11 тисяч одиниць.

Електрокар

За повідомленнями зарубіжних джерел, листопад поточного року є одним із лідерів із продажу нових електромобілів, серед яких Dacia Spring, Tesla Model Y та Skoda Enyaq.

Так, найпопулярнішою моделлю електромобілів стала Tesla Model 3 – з продажем майже 11 тисяч авто. Крім того, американський бренд з моделлю Model 3 став найпопулярнішим у таких країнах як Іспанія, Швейцарія та Великобританії, а модель «Y» найбільше продавалася у Португалії, Бельгії, Швеції та Норвегії.

Dacia Sprin – також є досить цікавим електричним автомобілем, продаж якого це підтверджують у Франції.

Skoda Enyaq має свою популярність серед таких країн як: Словаччина, Нідерланди та Чехія, а ось споріднена модель Volkswagen ID.4 найбільше припала до душі жителям таких країн як Словенія та Естонія.

Що стосується загального споживання електромобілів, то за підсумками листопада число куплених електромобілів склало близько 132 тисяч одиниць, а найпровіднішою країною за цим показником є ​​Норвегія.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.