Українці продають місце в черзі на нове авто за 2000 євро

0 433

Автомобільна криза, викликана нестачею електронних компонентів, скоріш за все тільки, продовжує набирати обертів. У тому числі, це стосується і українського ринку машин.

Як відомо, дефіцит мікрочіпів вносить істотні корективи в продажі нових автомобілів. За покупкою машини організовуються черги, що призводить до довгих очікувань. Але, дана ситуація деяких громадян не те щоб не засмучує, а навпаки, підбиває до певних хитрощів.

Так, деякі громадяни свідомо стають в чергу на покупку транспортного засобу, але при цьому їх головна мета зовсім не придбання авто, а продаж цього самого місця в черзі.

За словами українських фахівців, сьогодні черга на покупку авто може досягати терміну від чотирьох до семи місяців. Багато в чому це залежить від марки і конкретної моделі.

Хитра схема

Схема спекулянтів виглядає приблизно таким чином. Вноситься передоплата за будь-яку модель на певне прізвище. Після того, як автомобіль приходить до замовника, шукається реальний покупець, якому пропонується даний транспортний засіб з накруткою в ціні близько двох тисяч євро. Таким чином, реальний покупець купує авто без черги, але вже дорожче. Потім надходить звернення до дилера з вимогою змінити прізвище кінцевого покупця, тобто, договір переробляється на реального покупця.

Тест-драйв

З точки зору закону – немає правопорушень

У той же час, дилери намагалися перешкодити такій схемі. Однак, дана процедура цілком законна і може здійснюватися. Замовник, що вносить передоплату, може заявити, що даний автомобіль планував купити для передачі його в подарунок. До того ж, якщо він звернутися в організацію по захисту прав споживачів, то правда виявиться на його боці.

Раніше ми також повідомляли про те, які проблеми на даний момент відчувають автомобільні дилери на українському ринку у зв’язку з нестачею мікрочіпів.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь