Український автовиробник готується до випуску електричних автомобілів

0 862

У планах підприємства виробляти вантажівки і комерційні автівки на електротязі.

Кременчуцький автомобільний завод (“АвтоКрАЗ”), який є одним з найбільших в Європі виробників великовантажних машин, працює над випуском електрокарів.

Концепція розвитку передбачає виробництво електричних вантажівок, автобусів та комерційних автомобілів економ-класу. Про це повідомив гендиректор підприємства Роман Черняк, передає “Кременчуцька газета”.

За його словами, випуск електромобілів – це не далекі плани, а перспектива.

“Все йде до електричної тяги. Вона вже вже йде в армію, комерційні автомобілі, і ми над цим працюємо. Ми електроавтомобілі ніколи не випускали, але зараз працюємо з проектантами над цим … В планах акціонерів і керівництва заводу це, і це великий крок вперед і велика наша надія”, – розповів гендиректор “АвтоКрАЗ”.

Терміни на впровадження таких планів Черняк не уточнив.

Додамо, що Кременчуцький автозавод виробляє автомобілі-самоскиди, сідельні тягачі, бортові автомобілі, лісовози і сортиментовози, автомобільні шасі під монтаж всілякого спецобладнання, причепи та напівпричепи. Підприємство входить у фінансово-промислову групу “Фінанси і кредит” Костянтина Жеваго.

Нагадаємо, в травні 2021 року “АвтоКрАЗ” отримав трирічний контракт на постачання армії США великовантажних автомобілів “КрАЗ” і запасних частин до них.

Портал Avtosota раніше писав про те, Як зараз виглядає завод “КрАЗ”

Отримайте -50 гривень на поліс ОСАГО за промокодом AVTOSOTA
Читайте Avtosota в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.