У Renault показали новий логотип та електричні версії Arkana, Megane, Clio і Captur

До 2025 року в C- і D-сегментах Renault випустить сім електрифікованих моделей. Почне комерційний «наступ» нова Arkana. Це особливо приємно, оскільки Аркана складається і в Україні.

Renault планує тати лідером галузі по переходу на альтернативні джерела енергії і до 2030 року перетвориться в найбільш екологічний бренд Європи – 9 з 10 автомобілів Рено в продажу будуть електрифікованими. До 2030 року Renault стане провідним світовим автовиробником за часткою перероблених матеріалів в нових автомобілях.

Сьогодні пройшла світова прес конференція за участю провідних менеджерів, включаючи главу Renault Лука де Мео.

Megane E-TECH Electric нового покоління, в якому втілюється майбутнє підключених повністю електричних автомобілів, також вийде на ринок в найближчому майбутньому. Нарешті, подальший розвиток технології E-TECH Hybrid забезпечить кращі характеристики по економічності і ходовій динаміці для майбутніх моделей C- і D-сегментів.

Нова епоха – новий логотип

У лівому кутку фото ми можемо бачити новий логотип Renault. Новий логотип з лаконічним дизайном без типограм і підписів має розімкнуту геометрію, яка відображає відкритість і прозорість бренду

Протягом усієї своєї історії бренд Renault регулярно міняв візуальний стиль. Однак одна річ залишалася незмінною з 1925 року: моментально впізнаваний ромб Renault, який перетворився на справжній символ бренду.

Остання його версія з’явилася в 1992 році і, незважаючи на оновлення в 2015 році, вже стала застарівати. Оскільки бренд активно працює на міжнародному ринку і в різних сферах, недавно був представлений більш сучасний і динамічний логотип, який послужить головній меті: показати бренд Renault ближчим до людей і їх цінностей.

Гібридна технологія E-TECH

Скориставшись своїм досвідом у Формулі-1, Renault розробила унікальну модульну гібридну технологію E-TECH, захищену більш ніж 150 патентами. Вона лежить в основі гібридних і гібридних моделей, що заряджаються і пропонує кращу енергоефективність, максимальне задоволення від водіння і скорочення викидів CO2 і витрати палива.

У 2020 році ця революційна технологія була реалізована в трьох ключових автомобілях бренду, що дозволило познайомитися з можливостями електромобілів практично всім бажаючим:

  • Clio E-TECH Hybrid,
  • Captur E-TECH Plug-in Hybrid,
  • Megane Wagon E-TECH Plug-in Hybrid.

У 2021 році на ринок вийшли Arkana і Captur E-TECH Hybrid, а також Megane Sedan E-TECH Plug-In Hybrid. Таким чином, у бренда Renault тепер є лінійка електрифікованих автомобілів з шести гібридних з технологією E-TECH.

У старших сегментах, зокрема, в сегменті C-SUV, з’явиться новий 1,2-літровий 3-циліндровий двигун, який в зв’язці з електромотором складе силову установку для гібридної моделі потужністю в 200 к.с. у 2022 році, а в 2024 році його 240-сильна версія буде представлена ​​для повнопривідного гібрида.

Новий Arkana: спортивний, гібридний, просторий

Рено Аркана, чекаємо тебе в вигляді електрички, ми вже розетку в гаражі встановимо.

З одного боку, двигуни TCe 140 і TCe 160 з мікрогібридною підсистемою на 12 В, що забезпечують паливну економічність і задоволення від водіння.

З іншого боку, установка E-TECH Hybrid потужністю 145 к.с., здатна працювати в повністю електричному режимі до 80% часу при русі по міських дорогах, скорочуючи витрату палива майже на 40% в порівнянні з бензиновим двигуном в міському циклі.

Новий Renault Arkana E-TECH Hybrid був тепло зустрінутий клієнтами, в травні на нього було отримано понад 6000 замовлень в Європі, а в широкому продажі він з’явиться в червні.

Новий Kangoo: елегантний і просторий багатоцільовий автомобіль

Kangoo, який став справжньою класикою з моменту свого виходу в 1997 році, повертається. Його величезний багажник має об’єм від 775 л до 3500 л з прибраними сидіннями другого ряду. У стандартний комплект обладнання входять чотирнадцять нових систем допомоги водієві, які забезпечать найкращу безпеки.

Більш розгорнуту статтю про новий Kangoo Avtosota підготувала тут

Новий Kangoo буде доступний у версіях з 5 і 7 сидіннями. А з 2022 року Kangoo з’явиться і у вигляді повністю електричної моделі E-TECH.