У Запоріжжі будуть випускати автівки Kia

KIA Rio X
1 1 148

Вже дуже скоро українці зможуть придбати Rio X та Sedan вітчизняної збірки.

Незабаром Запорізький автозавод почне випускати нові моделі бренду Kia. Про це повідомив на своєму сайті офіційний дилер виробника на території України. Наразі відомо, що українське підприємство займатиметься великовузловою збіркою нових моделей південнокорейського бренду, а саме – Rio X і Rio Sedan.

Офіційна онлайн-презентація флагманів відбудеться вже 2 лютого. Попередні ж замовлення на новинки місцевий дилер розпочав заздалегідь.

Поки що невідомо, звідки саме будуть імпортувати в Україну машинокомплекти для збірки заявлених моделей. Не зважаючи на те, що у виробника досить розгорнута мережа заводів як в Азії, так і в Європі, кросовер Rio X випускають лише у Росії та Китаї. Тому скоріш за все одна з цих двох країн і буде забезпечувати ЗАЗ запчастинами.

Kia Rio

Kia Rio
Kia Rio

Запорізький автозавод протягом 2020-го року значно розширив спектр своєї діяльності. Адже з минулого року там виробляються машини бренду Lada. Так, з конвеєра ЗАЗ торік зійшло чимало екземплярів Granta, Largus та Vesta. А, ви кажете війна…

Окрім того, український завод випускає кросовери моделі Renault Arkana, які також збирають із готових машинокомплектів.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News
1 Комментар
  1. одесса говорить

    Ввести налог 30% на все запчасти, приборы ввозимые из Параши!

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.