Експерти назвали моделі Mercedes, Renault, Skoda і Mazda, які найбільше піддаються корозії

1 3 439

Автомобільні експерти склали рейтинг автомобілів, кузови яких найбільше схильні до іржі.

УАЗ “Патріот”

Цей автомобіль є абсолютним антилідером рейтингу, особливо це стосується моделей, випущених до 2018 року. Ці машини не можуть похвалитися якісним захистом металу. З першими проблемами власники “Патріота” можуть зіткнутися вже через 3-4 зими.

Renault Sandero і Logan

Якість захисту кузова у деяких “французів” дещо краще, ніж у “Патріота” від УАЗ. Але для початку проблем теж досить 2-4 зим. Особливо уважно господарям цих машин необхідно стежити за станом швів.

Skoda Yeti

Місце збірки цього кросовера ніяк не впливає на якість його кузова. Залишена без належної уваги з боку господаря Skoda Yeti швидко стає жертвою бруду, вологості і дорожніх реагентів. Перші проблеми з корозією відзначаються вже на 4 рік.

Skoda-Yeti
Skoda-Yeti

Mazda 6

При належному “превентивному догляді” кузов японського автомобіля може прослужити набагато довше терміну, відведеного йому якістю оцинковки і ЛКП. Однак, перші проблеми з порогами, крилами і швами можуть початися вже на 3 рік експлуатації.

Mercedes-Benz С, E і S-класу

Німецька якість також не гарантує відсутність іржі на кузові в наших реаліях. Нерідко корозія наздоганяє перераховані машини вже через 3 зими.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇
1 Комментар
  1. Об"єктивний говорить

    Автомобіль це всього-навсього товар, який приносить дохід його виробнику. Для будь-якого бізнесу на першому місці стоїть прибуток, а не якість товару чи зарплата або належні умови робітників. Гроші правлять світом. Конкуренція та ринкова економіка, як ми всі бачимо, не можуть гарантувати якість товарів.

Залиште відповідь