Які авто тепер будуть вважатися розкішшю

0 679

У зв’язку зі зростанням мінімальної зарплати українців, змінилася і вартість автомобіля, за який потрібно буде сплачувати так званий «податок на розкіш».

Станом на 1 січня поточного року мінімальна сума заробітної плати в Україні становить 6 тис. грн. А отже й цінова межа для автівок, за які потрібно сплачувати податок, також трохи змістилася угору й тепер становить 2 млн 250 тис. грн.

Відповідно до норм ПКУ, під вказаний тип оподаткування потрапляють легкові автівки, вік яких не перевищує 5-ти років, та із середньоринковою ціною понад 375 мінімальних заробітних плат.

Податкова ставка залишилася такою ж самою. З урахуванням нової мінімальної вартості машини, що підлягає оподаткуванню, вона становить 25 тис. грн.

Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class

Визначати транспортні засоби, за які треба сплатити «податок на розкіш», будуть спираючись на ціновий калькулятор, який можна знайти на офіційному сайті Міністерства економіки.

Сплатити податок потрібно у строк до 60 днів від моменту вручення сповіщення власнику.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь